Valūtas

Samsung: kriptovalūtu transakcijām visdrošāk ir izmantot viedtālruņus

 viedtālruņi ir visdrošākās ierīces kriptovalūtu transakciju veikšanai

Saskaņā ar Dienvidkorejas korporācijas  Samsung pētījumu, viedtālruņi ir visdrošākās ierīces kriptovalūtu transakciju veikšanai, ziņo CCN.

Samsung vecākais IT konsultants Džoels Snaiders paziņojis, ka droša izpildes vide (Trusted Execution Environment, TEE) viedtālruņos padara transakcijas drošākas, pateicoties izolētībai no ierīces galvenās krātuves.

Pat operētājsistēmas – tādas kā Android – nevar iegūt piekļuvi TEE un mainīt tur uzglabāto informāciju.

Arī hakeru uzbrukuma gadījumā ļaunprāši nevarēs “ielauzties” TEE un mēģināt nozagt tādus datus – kā kriptovalūtu maku privātās atslēgas, jo TEE pilnībā pastāv neatkarīgi no ierīces.

“Ja jūs lietojat pareizu kriptovalūtas maku viedtālrunī ar TEE, tad varat būt pārliecināts, ka drošāku vietu savas naudas uzglabāšanai jūs neatradīsiet”, – teica Džoels Snaiders.

Tai pašā laikā hakeriem ir vieglāk iegūt piekļuvi klēpjdatoriem un galddatoriem, kuros datu uzglabāšanai izmanto cietos diskus un SSD diskus.

Atgādināsim, ka aprīlī jaunuzņēmums Sirin Labs un Taivānas uzņēmums Foxconn noslēdza vienošanos par  kripto viedtālruņa Finney kopīgu ražošanu. Saskaņā ar izstrādātāju teikto – ierīce ļaus īpašniekiem uzglabāt kriptovalūtas, kā arī tās izmantot preču un pakalpojumu apmaksai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top