Tehnoloģijas

Xiaomi “troļļo” Huawei par Google servisu trūkumu

Xiaomi par Huawei

Uz vadošā viedtālruņa Xiaomi Mi 10 Pro Eiropas versijas iepakojuma ir uzraksts easy access to the Google apps you use most, kas nozīmē, ka viedtālrunis nodrošina vieglu piekļuvi jūsu visbiežāk izmantotajām Google lietotnēm.

Vadošie viedtālruņu ražotāji jau diezgan sen praktizē tā saukto savstarpējo trollingu, kad kompānijas norāda uz konkurenta viedtālruņu vājajām pusēm – savu ierīču iespējas parādot pavisam citā līmenī. Tas noticis arī šoreiz – turklāt Xiaomi ir pirmā, kas norādījusi uz Google servisu un lietotņu trūkumu Huawei jaunajos flagmaņos. Iepriekš tāda Xiaomi rīcība netika manīta, tirgus līderi (Samsung, Huawei un Apple) savā starpā apmainījās “savstarpējiem komplimentiem”. Taču Xiaomi tagad ir iekļuvusi premium segmentā, un tāpēc tās jaunie flagmaņi tieši konkurē ar visiem pirmo trīs līderu flagmaņiem.

Atgādinām – viedtālruņu līnijai Huawei P40, kas pārdošanā nonāks nākamnedēļ, – nav Google servisu un lietotņu, kā arī Google Play veikala. To vietā ražotājs lietotājiem piedāvā savu servisu kopumu Huawei Mobile Services, kā arī lietotņu veikalu Huawei AppGallery.

Jāpiebilst, ka Xiaomi Mi 10 Pro un Huawei P40 Pro Eiropā tiek piedāvāti par vienu un to pašu cenu – 1000 eiro.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top