Austiņas

Aktīvā sezona ar augstākās kvalitātes skaņu un dizainu

 

Aktīvā sezona ar augstākās kvalitātes skaņu un dizainu

Pavasarī, arvien vairāk laika pavadot ārpus telpām, ir svarīgi parūpēties par pareizo aprīkojumu. Aktīvās atpūtas cienītājus Bang & Olufsen ir iepriecinājis ar “Beoplay EX” bezvadu austiņu ieviešanu, kas ir ne tikai lieliski piemērotas ūdens izklaidei, bet arī nodrošina fantastisku skaņu. Pilnībā ūdensizturīga konstrukcija un adaptīvu trokšņu slāpēšanas (ANC) tehnoloģija ļauj baudīt aktīvu dzīvesveidu, neuztraucoties par austiņu saskari ar ūdeni.

“Beoplay EX” ir kļuvis par līdz šim daudzpusīgāko Bang & Olufsen audio aprīkojuma klāsta papildinājumu. “Austiņas iemieso komforta, greznības un kvalitatīvas skaņas nevainojamu kombināciju, kas apvieno visu mūsu leģendāro audio produktu klāstu. Jauno “Beoplay EX” austiņu izlaišana ir nākamais loģiskais solis mūsu izcilajā skaņas piedāvājumā, sākot no godalgotajām “Beoplay H95” austiņām līdz pat spēļu tirgus jauniesācējām “Beoplay Portal””, saka Bang & Olufsen izpilddirektore Dorte Vestergaard.

Aktīvā sezona ar augstākās kvalitātes skaņu un dizainu

“Beoplay EX” no iepriekšējām Bang & Olufsen austiņām visvairāk atšķiras ar savu dizainu. Austiņu korpuss, kas tiek ievietots ausī, ir mazāks nekā iepriekšējos modeļos, līdz ar to tas nodrošina īpaši ērtu un stabilu piegulšanu, un tās var nēsāt stundām ilgi bez pārregulēšanas, jo īpaši tāpēc, ka austiņas darbojas līdz pat 20 stundām bez papildus uzlādes. Savukārt jaunā austiņu dizaina forma rada vietu 9,2 mm skaļruņu dzinim (draiverim), kas ir lielākais jebkad ir izmantotais zīmola dzinis bezvada austiņās.

Nepārspējamā skaņas kvalitātes un iespaidīgā adaptīvu trokšņu slāpēšanas kombinācija ir saskaņota ar zvanu kvalitātes uzlabojumu, lai “Beoplay EX” jebkurā brīdī varētu izmantot sapulcēm vai personīgiem zvaniem. Katrai austiņai ir trīs mikrofoni, staru veidošanas tehnoloģija un iebūvēta balss funkcionalitāte, lai nodrošinātu kvalitatīvu zvanu pieredzi. Izmantojot vairāku punktu savienojumu, austiņas var savienot arī ar divām ierīcēm vienlaikus, ļaujot lietotājiem klausīties mūziku ar vienu un veikt zvanus ar otru. Rezultātā neatkarīgi no tā vai strādā mājās, vai birojā, ceļo darba vai izklaides nolūkos, apmeklē sporta zāli vai āra nodarbības ar šīm jaunajām austiņām tiek ievērojami uzlabota klausīšanās pieredze un komforta līmenis.

Austiņas ir pieejamas antracīta melnā, zilā un zelta krāsā.

Austiņas ir pieejamas RD Electronics, iDeal un Mobius veikalos.

Ar pilnu aprakstu par „Beoplay EX” var iepazīties te.

Aktīvā sezona ar augstākās kvalitātes skaņu un dizainu

 

„ASBIS Baltics” ir viens no lielākajiem IT produktu un risinājumu izplatītājiem Baltijas valstīs; uzticams, stabils un progresīvs partneris; darba devējs ar plašām iespējām un globālu pieredzi. ASBIS Baltics ir daļa no starptautiskas kompānijas ar 30 gadu pieredzi IT izplatīšanā, ar  birojiem 28 valstīs, 30 000 aktīvu klientu un ievērojamu skaitu profesionālu apbalvojumu.

Vairāk informācijas: Asbis majaslapā.

„Bang & Olufsen” ir luksusa audiozīmols, ko 1925. gadā Strūerā, Dānijā, izveidoja Pēters Bangs un Svends Olufsens, kuru aizrautība un redzējums joprojām ir uzņēmuma pamatā. Gandrīz gadsimtu „Bang & Olufsen” paplašina audiotehnoloģiju robežas, un uzņēmums turpina atrasties akustisko inovāciju priekšgalā.

Arī šodien katram „Bang & Olufsen” ražojumam joprojām ir raksturīgs skaistas skaņas, nenovecojoša izskata un nepārspējama meistardarba vienreizīgais apvienojums. Uzņēmuma inovatīvos un progresīvos ražojumus pārdod visā pasaulē „Bang & Olufsen” veikalos un vietnē bang-olufsen.com, kā arī atsevišķi mazumtirgotāji. Uzņēmumā strādā aptuveni 900 darbinieku, un tas darbojas vairāk nekā 70 tirgos. „Bang & Olufsen” akcijas tiek kotētas AS NASDAQ Copenhagen.

Vairāk informācijas: Bang-olufsen mājaslapā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top