Tehnoloģijas

Samsung prezentē bezvadu austiņas Galaxy Buds Live

AirPods Pro austiņas 2020

Publicitātes foto

Vakar kompānija Samsung – kā jau tika gaidīts – prezentēja arī bezvadu austiņas Samsung Galaxy Buds Live.

Jaunums izskatās ļoti interesanti, pateicoties savai neparastajai formai, kas atgādina augu – pupiņu. Samsung apgalvo, ka auss gliemežnīcas anatomiskā kopija garantē komfortu, ilgstoši lietojot.  Un vēl Galaxy Buds Live ir aktīva trokšņu slāpēšanas sistēma, kas padara austiņas par AirPods Pro tiešo konkurentu.

Galaxy Buds Live tiek izmantoti 12 milimetru draiveri, ir iebūvēts vadāmības vibrācijas sensors un trīs mikrofonu sistēma (divi ārējie un viens iekšējais) – skaidrākai balss pārraidei sarunu laikā un augstas kvalitātes audio ierakstīšanai – pat trokšņainās vietās. Akselerometrs arī tika pielāgots, lai uzlabotu skaņas ierakstīšanas kvalitāti – tas uztver runātāja mutes kustību un galvas pozīciju. Galaxy Buds Live nav ausu spilventiņu, toties ir speciāli caurumi ventilācijai.

AirPods Pro Austinas

Publicitātes foto

Austiņu korpusus izgatavo no pārstrādātas plastmasas, bet skaņas un mūzikas vadība ir sensora – tāpat kā citu līdzīgu ierīču gadījumā. Ir ātras uzlādes sistēma (piecas pieslēgšanas minūtes pārvēršas vienā klausīšanās stundā), bet autonomums ar pilnu uzlādi ir 29 stundas. Pašu austiņu akumulatoru kapacitāte – 60 mA·h, futrāļa akumulatora ietilpība – 472 mA·h.

Galaxy Buds Live gabarīti un svars – 16,5 x 27,3 x 14,9 mm un 5,6 grami. Aizsardzība pret ārējām ietekmēm – atbilstoši IPX2 pakāpei. Atbalstītie kodeki – Scalable (Samsung), AAC un SBC, pieslēguma interfeiss – Bluetooth 5.0. Pieejamas trīs krāsas: melna, balta un bronzas.

Avots: Samsung

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top