BitCoin

Bezmaksas bitkoini 2018

Bezmaksas bitkoini – tie piesaista ļoti daudzu lietotāju uzmanību. Un to veiksmīgi izmanto dažādi kriptoentuziasti, kuri vēlas iegūt ātru un vieglu slavu. Viens no veidiem, kā to panākt, ir bitkoinu āķīgie uzdevumi, kuros jāatmin konkrēta mīkla – saņemot par to konkrētu atlīdzību. Tā nu tīkla plašumos samērā nesen parādījies jauns bitkoina cietais rieksts, kam līdz šim atrisinājums nav atrasts.

Jaunais bitkoina cietais rieksts: bezmaksas monētas

  1. gada maija beigās Reddit plašumos parādījās mīklains attēls, kas slēpj 24 seed frāzes adreses vārdus, kur atrodas un gaida savu laimīgo ieguvēju 1 BTC. Uzdevuma būtība ir ļoti vienkārša – ir attēls ar vārdu un ciparu kopumu, no kuriem arī jāsastāda tā pati paslēptā atslēga. Tā izskatās šādi:

Jaunais bitkoina cietais rieksts

Jau zināms, ka jaunais bitkoina cietais rieksts ir datu kopums no White Paper Bitcoin, kuru publicējis noslēpumainais Satoši Nakamoto. Jāatzīmē, kas pats mīklas autors nav atstājis lietotājus bez atbalsta. Viņš regulāri publicē norādes, kurām jāvienkāršo risinājuma atrašana. Pašreiz tādas ir jau 9, bet tās izskatās tikpat noslēpumainas, kā pats cietais rieksts:

  • Var izmest vismaz pusi vārdu no attēla.
  • Domājiet pāros.
  • Kodējiet viegli, uzbrūciet agri.
  • 00212121
  • Pamēģiniet +1.
  • Lost transaction costs almost users.
  • Gandrīz atklāti.
  • Bonusa norāde: Lai uzvarētu – jāieskatās iekšpusē. Bezgalībai nav robežu. Kad jūs esat tuvu mājai, X atzīmē šo vietu. (no šejienes).
  • -1.

Reddit lietotāji jau ir izvirzījuši simtiem dažādu teoriju saistībā ar uzdevuma risinājumu, bet pagaidām tās visas nav devušas nekādu rezultātu un 1 BTC līdz pat šim gaida savu īpašnieku.

Citi zināmie bitkoina cietie rieksti

Jāatzīmē, ka jaunais bitkoina uzdevums (cietais rieksts) ar dažādu vārdu kopumu nav pirmais šāda veida uzdevums. Bitkoina pastāvēšanas laikā ir bijis ļoti daudz tamlīdzīgu uzdevumu. Par vienu no populārākajiem tiek uzskatīts “Leģenda par Satoši Nakamoto”. Tas bija attēls ar atsauci uz Viljama Šekspīra sarakstīto darbu “Fēnikss un Dūja”. Pats attēls savās krāsās, attālumos un formās slēpa kodu, kas ļāva saņemt piekļuvi 4,87 BTC.

Satoši Nakamoto uzdevums

Tikai pēc 3 gadiem izdevās atminēt “Leģendu par Satoši Nakamoto”. Pats mākslinieks, kurš bija uzgleznojis gleznu, kļuva diezgan populārs un tika uzaicināts strādāt kompānijā, kas nodarbojas ar dažādu spēļu izstrādi.

Vēl viens mākslinieks – Endi Bauhs  – atklāja veselu izstādi, kurā tika izstādītas Lego gleznas ar šifrētām slepenām atslēgām. Gleznās šifrētā kopējā summa bija aptuveni 10 tūkstoši dolāru. Daži no mākslinieka darbiem jau ir atminēti. Pats radītājs apgalvoja, ka viņa gleznas – tā ir vizualizācija par to, kā darbojas kriptovalūtas.

BTC lego uzdevums

Vēl viens bitkoina cieto riekstu piemērs – spēle MonteCrypto.

Ne vienmēr visas mīklas ir reāli ienesīgas, bet dažas var dot īstu naudu tiem, kas tās tomēr spēj atrisināt.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top