Biržas

Binance jaunā izpilddirektora Ričarda Tenga pirmais paziņojums par uzņēmuma tālāko misiju

Binance jaunā izpilddirektora Ričarda Tenga pirmais paziņojums par uzņēmuma tālāko misiju

Binance vēsturē ir pāršķirta jauna lapa, un uzņēmums šobrīd ir stiprāks nekā jebkad iepriekš. Pēdējo divu gadu laikā Binance sistemātiski risināja atbilstības problēmas, ieguldot daudz darba, lai piesaistītu un noturētu piemērotus darbiniekus, kas spēj pilnveidot Binance atbilstības programmu un kultūru.

Šobrīd mūsu nozarei vairāk nekā jebkad agrāk ir nepieciešams pievērsties sadarbībai ar politikas veidotājiem. Tikai tā mēs varam efektīvi veicināt starptautiski saskaņota nozares normatīvā regulējuma sistēmas izstrādi, kas atbalstītu inovācijas un vienlaikus gādātu par nepieciešamo patērētāju aizsardzību. Esmu gatavs sadarboties ar citiem nozares dalībniekiem, lai sasniegtu šo nozīmīgo mērķi, un zinu, ka mums ir lielākas iespējas tikt sadzirdētiem, ja esam vienoti.

Sešu gadu laikā Binance ir izveidojusi stingru pamatu uzņēmuma turpmākai izaugsmei, ko apliecina vairāk nekā 160 miljonu lietotāju iegūtā uzticēšanās visā pasaulē. Mans uzdevums ir vadīt tālāk šo komandu, ņemot vērā iepriekš gūtās mācības.

Binance vienmēr ir vadījusi pārliecība, ka inovācijām ir jābūt noderīgām lietotājiem, tāpēc pastāvīgi esam centušies piedāvāt tādus produktus, ko cilvēki patiešām izmanto un uzskata par vērtīgiem. Esmu apņēmies turpināt šo praksi un arī turpmāk koncentrēties uz produktu izcilību, turpinot uzņemties līdera lomu finanšu inovāciju jomā.

Binance galvenā misija ir naudas brīvības nodrošināšana. Virzībā uz to, plānojam sasniegt un pat pārspēt visu ieinteresēto pušu gaidas. Trīsdesmit gadu laikā gūtā pieredze finanšu pakalpojumu un regulēšanas jomā palīdz man izprast tos unikālos izaicinājumus un iespējas, kas raksturīgas šai nozarei, un esmu apņēmies vadīt uzņēmumu gan kriptovalūtu “vasarās”, gan arī “ziemās”.

Man ir paveicies pārņemt vadības grožus uzņēmumā, kuram ir ļoti spēcīgi pamati. Binance ne vien turpina vadīt pasaulē lielāko kriptovalūtu biržu pēc tirdzniecības apjoma, bet uzņēmumam ir arī kapitāla struktūra bez parādsaistībām, pieticīgas izmaksas un, neraugoties uz lietotājiem piemērotajām zemajām darījumu komisijas maksām, arī stabila peļņa un ieņēmumi. Būtiski ir arī tas, ka Binance pilnīgi visiem lietotāju ieguldītajiem aktīviem nodrošina rezerves attiecībā 1:1.

Mana pārliecība iet kopsolī ar blokķēdes tehnoloģiju misiju: veicināt finansiālo integrāciju, starptautiskos naudas pārvedumus un darījumu izmaksu samazināšanos. Tāpat es saskatu iespēju piešķirt cilvēkiem lielāku kontroli pār saviem personas datiem un veicināt inovācijas, izmantojot decentralizētās lietotnes. Šajā nolūkā plānoju veicināt Web3 risinājumu attīstību un plašāku ieviešanu, turpinot ieguldīt darbu tādas ekosistēmas izveidē, kas ļautu piekļūt revolucionārām finanšu tehnoloģijām.

Uzsākot jaunu posmu Binance atbildības pilnajā izaugsmē, es priecājos par šo iespēju iesaistīties jēgpilnās sarunās ar globālās politikas veidotājiem, kā arī iespēju izglītot nākamo miljardu lietotāju, lai kopīgiem spēkiem nodrošinātu kriptovalūtu attīstību un ilgtspēju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top