Valūtas

Birža Huobi atklāj kriptovalūtas WAVES tirdzniecību

Waves tiek pievienoti biržās

Krievijas blockchain platformas Waves komanda paziņojusi par kriptovalūtas WAVES tirdzniecības uzsākšanu pāros ar BTC un ETH biržā Huobi – pēc tirdzniecības apjomiem trešajā lielākajā kriptobiržā pasaulē. Depozītu iemaksa pieejama šobrīd, tirdzniecības sākas 22. jūnijā plkst. 11.00, bet iespēja izvadīt līdzekļus parādīsies 24. jūnijā.

Waves Platform dibinātājs un ģenerāldirektors Aleksandrs Ivanovs komentējis šo ziņu:

WAVES listings trīs lielākajās kriptovalūtu biržās ļaus simtiem miljonu lietotāju visā pasaulē pievienot mūsu koinu savos portfeļos. Bet mēs savukārt turpinām strādāt pie produkta attīstības un pavisam drīz laidīsim klajā dažus ļoti nozīmīgus atjauninājumus.

Pagājušajā nedēļā par WAVES pievienošanu savā platformā paziņoja birža OKEX, kur tirdzniecība pieejama pāros ar BTC, ETH, USDT un OKB.

Huobi tika dibināta 2013. gadā, un šobrīd tā ir viena no vispopulārākajām platformām kriptovalūtu tirdzniecībai ar birojiem Singapūrā, ASV, Korejā un Honkongā un kopienu 130 valstīs. Tirdzniecības apjoms dienā ir vairāk nekā pusmiljons dolāru.

Waves – blockchain platforma, kas nodrošina ērtu un drošu iespēju spektru digitālo aktīvu emitēšanai, uzglabāšanai, tirdzniecībai un pārvaldībai. Waves ļauj kompānijām un privātpersonām izstrādāt blockchain lietojumprogrammas, momentāli emitēt tokenus, īstenot tirdzniecību un aktīvu izvadīšanu. Waves ekosistēmā ietilpst maks, decentralizēta birža DEX un rīki tokenu emitēšanai.

Platforma Waves 2016. gada jūnijā realizēja ICO, kopumā savācot vairāk nekā 16 miljonus dolāru (30 000 ВТС). Kompānijas pašreizējā kapitalizācija veido vairāk nekā 600 miljonus dolāru. Platformā Waves kopskaitā realizēti vairāki tūkstoši ICO – zināmākie ir MobileGo, ZrCoin, PrimalBase un Starta Accelerator.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top