Biržas

Kriptovalūtu biržas Huobi un KuCoin turpina apkalpot sankcionēto Krievijas banku klientus

Huobi un KuCoin turpina apkalpot sankcionēto Krievijas banku klientus

Saskaņā ar analītiskā uzņēmuma Inca Digital ziņojumu, Huobi un KuCoin biržas nebloķēja treiderus no Krievijas un to darījumus ar sankcijām pakļauto Krievijas banku debetkartēm.

Kā norāda Inca Digital, Seišelu salās reģistrētās kriptovalūtu biržas Huobi un KuCoin nav ņēmušas vērā ASV un ES valstu prasības bloķēt darījumus, kas veikti, izmantojot starptautiskās banku kartes, kuras izdevušas sankcijām pakļautās Krievijas finanšu institūcijas.

Biržas joprojām ļauj treideriem veikt darījumus ar debetkartēm, tostarp Sberbank kartēm, savās platformās.

Inca Digital izpilddirektors Ādams Zarazinskis intervijā medijiem sacīja, ka vislielākais Krievijas darījumu skaits tiek veikts tandēmā ar stabilo monētu Tether (USDT).

“Krievi bieži izmanto Tether stabilās monētas, lai izvestu naudu no valsts. Šīs abas biržas to izmanto, lai sniegtu kriptovalūtas pakalpojumus Krievijas bankām, kurām tiek piemērotas sankcijas,” sacīja Inca Digital vadītājs.

Zarazinskis sacīja, ka Inca drīzumā plāno publicēt paplašinātu ziņojumu, kurā iekļauti novērojumi par vēl 62 Krievijas treideru iecienīto kriptovalūtu biržu darbību. Viņš norādīja, ka dažās no šīm biržām krieviem, veicot darījumus, nav jāiziet pat “Pazīsti Savu Klientu” (Know Your Customer)  pārbaudes.

Avots: Politico

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top