Tehnoloģijas

Bolt pakalpojumi pieejami jau 9 pilsētās Latvijā

Bolt pakalpojumi pieejami jau 9 pilsētās Latvijā

Publicitātes foto

Bolt, vadošā Eiropas transporta platforma, turpina paplašināties Latvijas reģionos, un jūlijā uzsāka transporta pakalpojumu sniegšanu arī Siguldā un Tukumā. Paplašināts arī elektrisko skrejriteņu tīkls, tie sākot no pagājušās nedēļas ir pieejami ārpus Rīgas – Daugavpilī un Jūrmalā. Tādejādi Latvijas iedzīvotāji var izmantot Bolt priekšrocības jau 9 pilsētās.

“Mūsu mērķis ir padarīt pārvietošanos ātru, ērtu un vienkāršu pēc iespējas plašākam lietotāju lokam, tāpēc šogad piedzīvojām strauju paplašināšanos. Nereti iedzīvotājiem nākas saskarties ar transporta sistēmu, kurā paveras vieta uzlabojumiem, tāpēc ceram, ka Bolt kļūs par jauno mobilitātes attīstības virzītāju,” stāsta Kārlis Ķezberis, Bolt reģionālais vadītājs Latvijā.

Ieguvumi ir ne tikai klientiem, kuriem sniegta iespēja pārvietoties efektīvi un ekonomiski, bet arī tiem, kas sniedz Bolt pakalpojumus. Līdz ar paplašināšanos Latvijas teritorijā, aizvien vairāk vadītājiem ir pieejams vēl viens veids, kā gūt ienākumus, kas sniedz elastību gan darba laika, gan apjoma ziņā.

Iedzīvotājiem reģionos būs pieejams jauns, pēc Bolt pasūtījuma izgatavots elektriskā skrejriteņa modelis, kas ir izturīgāks, vieglāks, un ērti lietojams. Tā īpašais dizains un konstrukcija padara to par visvieglāk labojamo skrejriteni tirgū. Savukārt Jūrmalas pilsētas specifikas dēļ ir uzstādīts īpašs ātruma ierobežojums Jomas ielā, lai novērstu elektrisko skrejriteņu kustību zonā, kas paredzēta tikai gājējiem.

2018. gadā Bolt kļuva par pirmo transporta platformu, kur vienā lietotnē apvienoti skrejriteņu un kopbraukšanas pakalpojumi. Elektrisko skrejriteņu nomas pakalpojums sniedz ieguldījumu arī Bolt Zaļā plāna vides programmā, kuras mērķis ir samazināt uzņēmuma ekoloģisko nospiedumu, platformai pievienojot vairāk koplietojamu un elektrisku transportlīdzekļu. Pašlaik Bolt pakalpojumi ir pieejami Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Siguldā, Tukumā, Jelgavā un Jūrmalā.

Par Bolt

Bolt ir vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā pieejamākus, ērtākus un atbildīgākus. Bolt ir vairāk nekā 30 miljoni lietotāju vairāk nekā 35 valstīs visā Eiropā un Āfrikā. Uzņēmuma pakalpojumi iekļauj kopbraukšanu, mikromobilitāti ar elektriskajiem skrejriteņiem un velosipēdiem, kā arī pārtikas un sūtījumu piegādi. Visi Bolt braucieni Eiropā ir 100% oglekļa neitrāli kā daļa no Bolt Zaļā plāna, kas ir ilgtermiņa apņemšanās samazināt uzņēmuma ekoloģiskās pēdu nospiedumu.

Plašāka informācija šeit: www.bolt.eu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top