Visas ziņas

Bose parāda divus jaunus modeļus: QuietComfort Earbuds un Sport Earbuds

QuietComfort Earbuds

Bose austiņas QuietComfort Earbuds – Foto: Bose

Pēc virknes baumu un noplūdēm kompānija Bose beidzot ir prezentējusi divus jaunus pilnīgi bezvadu TWS austiņu modeļus: QuietComfort Earbuds par 279 dolāriem un Sport Earbuds par 179 USD. Jaunumus iespējams iepriekš pasūtīt Bose mājaslapā.

Austiņas QuietComfort Earbuds ir aprīkotas ar aktīvas trokšņa slāpēšanas sistēmu: izvēlei pieejami 11 trokšņa slāpēšanas līmeņi, kas ievērojami izceļ modeli konkurentu fonā – neko tādu nepiedāvā neviens ražotājs, ja runa ir par TWS austiņām. Tāpat Bose ir pilnveidojusi ausu spilventiņus, un ražotājs apgalvo, ka austiņas atskaņo “maksimāli precīzu skaņu”, bez baltā trokšņa fonā.

Ar vienu uzlādi austiņas darbosies līdz sešām stundām. Ar futlāri austiņas var uzlādēt vēl divas reizes, proti – kopējais darbības laiks ir 18 stundas. 15 minūšu uzlāde nodrošinās divas stundas klausīšanās laika. Futlāris ar USB Type-C savienotāju un bezvadu uzlādes atbalstu, bet saikne ar viedtālruni –izmantojot Bluetooth 5.1 protokolu.

 

QuietComfort Earbuds

Tirdzniecības sākums paredzēts 29. septembrī. Austiņas maksās 279 dolārus un tiek piedāvātas divās krāsās: Triple Black un Soapstone.
Austiņas Sport Earbud ir modeļa SoundSport Free turpinājums. Ir aizsardzība pret sviedriem un mitrumu saskaņā ar IPX4 standartu (peldēties nedrīkst, bet lietu gan tās izturēs).

Autonomas darbības laiks ir piecas stundas, futlāris paredzēts arī divām uzlādēm, rezultātā iegūstam 15 stundu ilgu darbību. Uzlādes USB Type-C savienotājs, taču bezvadu uzlādes gan nav. Versija Bluetooth 5.1.
Abi modeļi QuietComfort Earbuds un Sport Earbuds atbalsta sensoro vadību un automātiski aptur atskaņošanu, ja austiņas izņem no ausīm. Interesanti ir tas, ka Sport Earbuds modelī automātiskā pauze ir tikai labajai austiņai.
Arī Bose Sport Earbuds tirdzniecībā nonāks 29. septembrī par 179 dolāriem trīs krāsās: Baltic Blue, Glacier White un Triple Black.

Jaunāko Huawei FreeBuds 3i austiņu apskats

Avots: BOSE

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top