Dash

Dash investori ziņo par izmaksu saņemšanu

Dash investori ziņo par izmaksu saņemšanu

Kriptovalūtas Dash turētāji sāk saņemt viņiem pienākošās izmaksas. Informācija par to parādījusies Reddit un Discord.
Saskaņā ar diskusiju Reddit – jau vairāki lietotāji ir saņēmuši pārskaitījumus no Moocowmoo, kas it kā pazudis kopā ar investoru līdzekļiem. Turklāt nekādus paskaidrojumus par radušos kavējumu viņš, acīmredzot, nesniedz.
Tikmēr Dash Core Group mārketinga direktors Fernando Gutjerress apgalvo, ka Moocowmoo nekad nav ticis nolīgts kompānijas štatā.

“Es uzstāju, ka Dash Core Group Inc nav tas pats, kas Dash. Tas ir viens no veidojumiem, kas strādā pie projekta. Moocowmoo nekad nav parakstījis līgumu ar viņiem. Viņš bija komandas cilvēks, kad mēs bijām mazāk organizēti līdz 2017. gada vidum. Kopš tā laika viņa darbība ir saistīta ar personīgiem projektiem”, paziņoja Gutjerress.

Iepriekš tika vēstīts, ka Dash Core Group vadošais konsultants ar segvārdu MooCowMoo tur investoru naudu un nesazinās ar viņiem.
Atzīmēsim, ka Dash Core Group (DCG) ģenerāldirektors Raiens Teilors (Ryan Taylor) paziņoja, ka firma ir nolēmusi atlaist 8% savu darbinieku, lai “samazinātu izdevumus un tos pielāgotu atbilstoši esošajam budžetam”.
Tagad arī ir zināms, ka Dash Core galvenais arhitekts Endijs Frirs atstāj savu amatu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top