Visas ziņas

Facebook projekts Diem un ar to saistītais digitālais maks Novi varētu tikt aktivizēts nākamgad

Facebook Diem aktivizēšana

Foto: Glen Carrie/Unsplash.com

Facebook finanšu nodaļas Facebook Financial (vai F2) vadītājs Deivids Markuss konferencē Singapore Fintech Festival 2020 teica, ka projekts Diem un ar to saistītais digitālais maks Novi varētu tikt aktivizēts nākamgad.

Markuss paziņoja, ka Facebook tagad gaida regulējošo institūciju apstiprinājumu darbam ar stablecoin un ar to saistīto maku.

Markusa komentāri saistībā ar gaidāmo stablecoin Diem palaišanu sekoja pēc tam, kad 2020. gada 1. decembrī Libra Association nomainīja nosaukumu uz Diem Association, cenšoties distancēties no stablecoin Libra sākotnējās koncepcijas.

Decembra sākumā prasību pret Facebook iesniedza neliels Eiropas fintex jaunuzņēmums ar tādu pašu nosaukumu – Diem. Diem līdzdibinātājs Kriss Adelsbahs intervijā izdevumam Sifted teica: “Facebook nevajadzēja daudz laika, lai uzzinātu, ka finanšu pakalpojumu sfērā ir vēl viens Diem. Acīmredzot, viņi uzskata, ka var vienkārši mūs iznīcināt – jo tas taču ir Facebook”.

Diem ģenerāldirektors Džerijs Kupī teica, ka viņa kompānija “apstulba”, kad uzzināja par Libra plāniem mainīt nosaukumu uz Diem: “Kā neliels jaunuzņēmums mēs esam norūpējušies par to, ka klientu apjukums Libra darbību dēļ būtiski ietekmēs mūsu izaugsmi”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top