Visas ziņas

Februārī Dogecoin pārspējis bitkoina popularitāti Twitter

Pēc februāra rezultātiem Dogecoin izrādījusies visapspriestākā kriptovalūta Twitter, apsteidzot bitkoinu un Ethereum – liecina servisa ICO Analytics dati.

Saskaņā ar informāciju – mēmes kriptovalūta veidoja 10,4% pieminējumu, kas saistīti ar digitālajiem aktīviem. Bitkoina daļa bija 10,1%, Ethereum – 8,9%.
“Februārī tas bija neizbēgami”, – raksta ICO Analytics komanda.

Iespējams, ka tā ir atsauce uz Īlona Maska tvītu, norādot uz uzņēmēja lomu altkoina popularitātes pieaugumā. Tesla dibinātāja janvāra paziņojums sociālajos tīklos tika iemūžināts bitkoina blokķēdē, lai gan lielākā daļa lietotāju postu sasaistīja ar Dogecoin.

Februārī Masks Twitter turpināja izteikties par “joku” kriptovalūtu. Mēneša sākumā pēc tvītu sērijas Dogecoin cena pieauga par gandrīz 50%.

Vēlāk biznesmenis paziņoja, ka viņš jaunākajam dēlam nopircis noteiktu daudzumu monētu. Pēc tam viņš vērsās pie lielajiem Dogecoin turētājiem ar priekšlikumu daļu aktīvu pārdot, lai samazinātu centralizāciju.

Maska aktivitātes saistībā ar Dogecoin fonā parādījās baumas par SEC uzsākto izmeklēšanu saistībā ar viņa tvītiem par altkoinu. Puses oficiāli to nav apstiprinājušas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top