Visas ziņas

Samsung izlaiž pirmo Galaxy Buds Pro atjauninājumu

Samsung Galaxy Buds atjauninajums
Kompānija Samsung pagājušajā nedēļā kopā ar viedtālruņu Galaxy S21 flagmaņa līniju prezentēja TWS austiņas Galaxy Buds Pro. Tās tagad saņem pirmo programmatūras atjauninājumu.

Atjauninajumam montāžas numurs ir R190XXU0AUA1 un tas sver tikai 2,20 MB. Tomēr programmatūrai ir pievienoti vairāki noderīgi jauninājumi. Vispirms jau izstrādātāji ir uzstādījuši dzirdes uzlabošanas funkciju un iespēju regulēt skaņas balansu. Pateicoties tam, austiņas tagad var izmantot kā dzirdes aparātus. Vēl Samsung jaunajā programmatūrā ir optimizējusi asistenta Bixby aktivizāciju, izmantojot balsi, kā arī sistēmas stabilitāti un darbību.

Atjauninajums Samsung austinu

Atgādinām, ka Galaxy Buds Pro ārēji ir līdzīgas Galaxy Buds+. Austiņas var lepoties ar skaņas slāpēšanas sistēmu un arī 11 milimetru zemas frekvences skaļruni un 6,5 milimetru augstas frekvences skaļruni. Galaxy Buds Pro ir pasargātas no ūdens saskaņā ar IPX7 standartu. Tās atbalsta pievienošanu vairākām ierīcēm, kā arī tās autonomi darbojas līdz 28 stundām (ar uzlādes kastīti).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top