Tehnoloģijas

Garmin Edge 540 un Edge 840 sērijas GPS riteņbraukšanas datori – labākais ikdienai un treniņiem

Garmin Edge 540 un Edge 840 sērijas GPS riteņbraukšanas datori

Garmin paziņo par Edge® 540 un Edge 840 sērijas jaunākajiem GPS riteņbraukšanas datoriem, kas apvieno plašu uz veiktspēju balstītu treniņu metrikas klāstu (tostarp īpašu visaptverošu apmācību, kas nodrošinātu katra velosipēdista individuālos mērķus), uzlabotu navigāciju, savienotas funkcijas un daudz ko citu, lai palīdzētu velosipēdistiem sasniegt savus mērķus. Šie uzlabotie, kompaktie riteņbraukšanas datori sniedz dinamisku veiktspējas ieskatu, uzlabotas kartēšanas iespējas, saules uzlādi un daudz ko citu, lai palīdzētu braukt un trenēties gudrāk.

Ja runājam par saules uzlādi, tad ierīces akumulatora darbības laiks ir līdz 32 stundām aktīvas lietošanas laikā, prasīgos apstākļos, un līdz 60 stundām akumulatora taupīšanas režīmā. Visi šie uzlabotie veiktspējas rādītāji nodrošinās riteņbraucējam skaidru saktu uz savām stiprajām un vājajām pusēm – gan pirms gaidāmajām sacensībām vai citiem notikumiem, gan ceļā uz savu nākamo mērķi.

“Mēs esam priecīgi iepazīstināt pasaules riteņbraucēju kopienu ar jauno Edge 540 un Edge 840 sēriju. Izmantojot jaunus veiktspējas izsekošanas rādītājus, kartēšanas uzlabojumus un saules enerģijas uzlādes iespējas, šie jaunie Edge riteņbraukšanas datori patiesi maina spēles notiekumus un ir ideāls instruments, lai ievērojami uzlabotu jebkura riteņbraucēja apmācību,” atzīst Dens Bartels, Garmin globālās patēriņa preču pārdošanas viceprezidents.

Garmin Edge 540 un Edge 840 sērijas GPS riteņbraukšanas datori – labākais ikdienai un treniņiem

Garmin Edge 540

Jaunās funkcijas, par kurām būtu jāzina

Velosipēdistiem izstrādātās Edge 540 un 840 sērijas ir aprīkotas ar novatoriskām funkcijām, tostarp:

  • Riteņbraukšanas prasmes un kursa prasības. Palīdz noteikt riteņbraucēja stiprās un vājās puses un sagatavojieties konkrēta ceļa posma vai izvēlētā kursa prasībām, koncentrējot apmācību pareizajos virzienos.
  • Mērķtiecīga adaptīvā apmācība. Braucot ārā vai iekštelpās, varat skatīt ikdienas ieteiktos treniņus un apmācības ieteikumus, kā arī saņemt personalizētu apmācību, kas pielāgojas, pamatojoties uz treniņu slodzi, atveseļošanos utt.
  • Reāllaika izturība. Pārraugiet slodzes līmeni brauciena laikā, lai analizētu savas spējas un pielāgotu treniņus.
  • Jaudas ceļvedis. Sekojiet līdzi pielietotajam spēkam visa ceļa laikā.
  • ClimbPro kāpuma plānotājs. Skatiet atlikušos kāpumus un pakāpi katram kāpumam, braucot brīvi bez kursa navigācijas, vai meklējiet kāpumus tieši Edge un Garmin Connect™ viedtālruņa lietotnē pirms došanās ceļā.
  • Vairāku joslu GNSS. Velosipēdisti var viegli orientēties ar uzlabotu pozicionēšanas precizitāti, izmantojot vairāku joslu GNSS tehnoloģiju.
  • Saules uzlāde. Saules enerģijas modeļu Power Glass™ saules uzlādes objektīvs pagarina akumulatora darbības laiku līdz pat 60 stundām akumulatora taupīšanas režīmā, nodrošinot velosipēdistiem līdz pat 25 minūtēm stundā papildu braukšanas dienas laikā.

Iekārta izceļas arī ar izturīgu dizainu. Visiem Edge 540 un 840 sērijas modeļiem ir 2,6 collu krāsu displejs un funkciju pogas, kas darbojas jebkurā braukšanas vidē, savukārt Edge 840. sērijas datoriem ir arī atsaucīgs skārienekrāns. Neatkarīgi no tā, kur vedīs nākamais brauciens, Edge 540 un 840 sērija piedāvā iespaidīgu akumulatora darbības laiku. Modeļiem, kas neizmanto saules enerģiju, akumulatora darbības laiks ir līdz 26 stundām, lietojot iekārtu prasīgi, un līdz 42 stundām akumulatora taupīšanas režīmā, savukārt saules enerģijas modeļi var nodrošināt vēl ilgāku braukšanas laiku.

Garmin Edge 540 un Edge 840 sērijas GPS riteņbraukšanas datori – labākais ikdienai un treniņiem

Garmin Edge 840

Edge 540 un 840 sērija ir aprīkota ar uzlabotiem treniņu rādītājiem un navigācijas rīkiem, lai palīdzētu velosipēdistiem sasniegt labākos rezultātus. Izmantojot Firstbeat Analytics™ ieskatus, piemēram, VO2 max, treniņu statusu un treniņu slodzi, atveseļošanās laiku un daudz ko citu, velosipēdisti var redzēt, kā viņu ķermenis reaģē uz viņu treniņiem. Valkājot saderīgu Garmin viedpulksteni, velosipēdisti var iegūt visaptverošāku priekšstatu par savu vispārējo veselību un labsajūtu, izmantojot tādus ieskatus kā Pulse Ox3, Body Battery™ enerģijas uzraudzība, uzlabota miega uzraudzība un miega rādītājs un daudz ko citu.

Brauciena laikā Edge 540 un 840 sērija ļauj braucējiem redzēt, kā viņu ķermenis iztur dažādas vides, un iestatīt braukšanas paziņojumus. Turklāt uzlabotie riteņbraukšanas rādītāji sniedz braucējiem ieskatu par veiktspēju, savukārt kalnu riteņbraukšanas rādītāji, tostarp lēcienu skaits, lēciena attālums, slīpums un plūsma, palīdz izsekot katra brauciena episkām detaļām.

Neatkarīgi no tā, kur ceļš vedīs, uzlabotas navigācijas funkcijas noturēs riteņbraucējus uz ceļa. Izmantojot uzlabotas braukšanas veida kartes, kurās tiek izmantots Trendline™, lai izceltu populārus ceļus un takas, kā arī apskates vērtas vietas. Turklāt gan Edge 540, gan 840 sērijas lietotājiem ir piekļuve pasaules Trailforks taku saturam, ļaujot velosipēdistiem skatīt maršrutus un taku detaļas visā pasaulē. Tikmēr maršruta norādes un paziņojumus par novirzēm tagad var apturēt, kamēr velosipēdisti izpēta apkārtni, un ātri ieslēgt, lai bez problēmām atgrieztos sākotnējā maršrutā vai sākuma punktā.

Drošai braukšanai

Velosipēdisti var braukt ar mierīgu sirdi, pateicoties iebūvētajām drošības un izsekošanas funkcijām, piemēram, LiveTrack, grupu ziņojumapmaiņai un incidentu noteikšanai visām riteņbraukšanas aktivitātēm, tostarp kalnu riteņbraukšanai. Papildu pārliecībai braukšanas laikā Edge 540 un 840 sērija ir saderīga ar Varia™ (velosipēdu radars ar lukturi), kā arī inReach® ierīcēm, kas aprīkoti ar SOS iespējām un komunikāciju, kad esat ārpus tīkla.

Kad pienācis laiks trenēties iekštelpās, Edge 540 un 840 sērija ir viegli savienojama ar Tacx® iekštelpu viedajiem trenažieriem. Neatkarīgi no tā, vai braucot iekštelpās vai ārā, braucēji var izmantot lietotnes Garmin Connect priekšrocības. Tiem, kas vēlas pielāgot savu riteņbraukšanas datoru, viedtālruņa lietotne Connect IQ™ Store piedāvā pielāgotus datu laukus, programmas un logrīkus, kurus var viegli lejupielādēt Edge ierīcē.

Tagad pieejamo Edge 540 Solar un Edge 840 Solar ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir attiecīgi 499,99 eiro un 599,99 eiro. Edge 540, kas neizmanto saules enerģiju, ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 399,99 eiro, savukārt Edge 840, kas neizmanto saules enerģiju, ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 499,99 eiro. Katrai ierīcei ir pieejami arī sensoru komplekti.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top