Austiņas

Huawei FreeBuds 4i austiņu apskats

huawei-freebuds-4i apskats
Pēdējā gada laikā Huawei ar lielu jaudu un labiem rezultātiem ielaužas skaņas pasaulē. Ar salīdzinoši lētām FreeBuds 3i, un FreeBuds Pro ar lielisko skaņu, kuras kļuva par manām pastāvīgajām austiņām, un pēc tam veiksmīgi izlaida arī Huawei FreeBuds Studio.

Jaunākās paaudzes FreeBuds 4i ir nopērkamas pat par zemāku cenu nekā FreeBuds 3i. Bet vai jaunās austiņas ir zemākas kvalitātes? Mēģināsim to saprast.

Komplektācija

Ir izmaiņas iepakojumā. Ja pērkat baltas austiņas, jāizvēlas iepakojuma kaste, kur ilustrācija ar baltām austiņām, ja melnas, tad uz kastes meklējiet melnas. Starp citu, ir arī sarkanā versija.

Komplektā – uzglabāšanas kārbiņa, kas reizē ir arī lādētājs austiņām, ausu spilventiņi, USB Type A un Type C kabeli, kā arī makulatūra. Ceļmalas olim līdzīgā kārbiņa – simpātiska un kompakta, tās spīdīgā virsma ir ļoti viegli tīrāma.  Ceturtajā paaudzē atrisinātas FreeBuds 3i problēmas: kārbiņu var viegli atvērt ar vienu roku, un austiņas var jau vieglāk izņemt no korpusa. Austiņām ērta, ergonomiska forma, tās labi iederas ausīs un šķiet ir daudz vieglākas nekā FreeBuds Pro.

Huawei austiņu apskats

FreeBuds 4i salīdzinājumā ar FreeBuds 3i

Savienojums ar telefonu

Ja jums ir kāds no jaunākajiem Huawei viedtelefoniem, tad šeit viss ir vienkārši. Novietojiet austiņas tālruņa tuvumā, atveriet korpusu, un viedtālrunis ātri atradīs austiņas. Savienojiet, atjauniniet un lidojiet.

Austiņas Huawei

Faktiski visa funkcionalitāte jau ir iekļauta pašreizējā EMUI 11.0.0, tāpēc Huawei AI Life lietojumprogramma ar šīm austiņām var arī nebūt vajadzīga, jo visas nepieciešamās pogas varat atrast tieši iestatījumos. Šeit jūs varat atjaunināt austiņas, skatīt vadīklas un iespējot vēlamo trokšņu slāpēšanas režīmu.

Ar citiem viedtālruņiem ir mazliet grūtāk: jums ir nepieciešama lietotne Huawei AI Life. Tajā jūs varat apskatīt un konfigurēt austiņu vadību, redzēt kārbiņas un katras austiņas uzlādes līmeni, kā arī atjaunināt programmaparatūru.

Austiņu savienošana ar viedpulksteni arī ir ļoti vienkārša. Manā gadījumā tas bija Huawei Watch GT2 Pro. Pulkstenī atveram izvēlni “Iestatījumi”, tad “Austiņas”, tad “Savienot pārī”. Atveram austiņu kārbiņu un kārbiņas sānā nospiežam un turam savienojuma pogu. Huawei FreeBuds 4i savienojums ar viedpulksteni ir izveidots.

Huawei FreeBuds 4i austiņu apskats

Aktīvā trokšņu slāpēšana

Izmantojot FreeBuds Pro, jūs varat izvēlēties trokšņa spiediena pakāpi. Šī ir galvenā atšķirība starp FreeBuds 4i un Pro versiju. FreeBuds 4i ir trīs trokšņu slāpēšanas režīmi: izslēgts, ieslēgts un “caurspīdīgums”, kad dzirdat apkārtējos trokšņus un balsis, nenoņemot austiņas. Huawei FreeBuds 4i sensori aktīvi nosaka un samazina apkārtējos trokšņus.

Neskatoties uz trokšņa spiediena pakāpes trūkumu, ārējo trokšņu slāpēšanas funkcija lieliski darbojas un trokšņu atspējošana nekādā veidā neietekmē skaņu.

Skaņa

Braucot, sportojot trenažieru zālē, skrienot, dodoties uz biroju vai vienkārši atpūšoties pēc nogurdinošas dienas, mūzika uzlabos mūsu emocionālo spēku un austiņās to klausoties neviens netraucēs baudīt izvēlēto dziesmu.

Disturbed – Down With The Sickness

“Down with the Sickness” ir amerikāņu rokgrupas Disturbed 1999. dada debijas singls, kurš mani pārsteidza ar savu agresīvo, “kaprīzo” mūziku un Dena Donegana rifiem (viņa ģitāra ir noregulēta pus soli zemāk par standartu).

Skaņa pārsteidzoši laba, bet es gribētu dzirdēt mazliet vairāk basu. Var saklausīt pat basa klikšķus, bet man joprojām nepietiek. Neatkarīgi no tā, austiņas veido lielisku skaņas sienu, un Deivida balss nekad nepazūd.

LIZOT, MOTi, Wilhelmina – Precious

Randomā izvēlos vācu dīdžeju LIZOT un Moti kopdarbu – Precious.  Šeit basi jau sit ļoti spēcīgi. Daudzās austiņās tie nospiestu visas pārējās frekvences, un balss pazustu, tomēr ar FreeBuds 4i vokāls izklausās labi.

Kopumā noklausoties vēl vairākas dziesmas palieku pie slēdziena, ka neskatoties uz to, ka dažreiz FreeBuds 4i nenodrošina pietiekami daudz basu, tas nav dominējoši un tā nav problēma. 

Komunikācija

Sarunu biedrs jūs dzird bez problēmām. Tas viss pateicoties diviem mikrofoniem dažādās austiņu korpusa daļās. Starp citu, skatoties Youtube video, nav pamanāma arī skaņas aizkavēšanās.

Rezultāts

Ar FreeBuds 4i austiņu iznākšanu Huawei pat nav jāpierāda, ka uzņēmums ir atskaņojošo ierīču līderis jau daudzus gadus, ar 4i austiņām tas tiek tikai apstiprināts.

Klausoties mūziku, augšas dominē pār basiem. Tas daudziem var šķist neparasti, ņemot vērā pēdējo pāris desmitgažu modi par masveida basiem. Šādas gaisīgas Huawei FreeBuds 4i skaņas cienītāji noteikti būs daudzi, jo mūzikas instrumentu sērijā ir tādi, kuru diapazons ir diezgan augsts frekvenču spektrā. Un šajā gadījumā uzsvars tiek likts uz tiem.

Es ieteiktu izvēlēties klasisku baltu krāsu – korpuss nesmērējas tik daudz kā melns.

Austiņām ir lielisks akumulatora darbības laiks – 10 stundas ar vienu uzlādi, izslēdzot aktīvo trokšņu slāpēšanas ierīci. Rezultāts ir iespaidīgs. Kopumā 4i ir veiksmīgs darbs аr iepriekšējās paaudzes kļūdām: papildus darbības laika palielinājums,  pārveidots korpuss, kuru tagad ērti atvērt ar vienu roku, un pašas austiņas var viegli izvilkt no kārbiņas bez instrukcijas izlasīšanas. Patīk arī austiņu cena.

Trešā paaudze bija lieliska, taču Huawei ir izdevies FreeBuds 4i austiņas padarīt vēl labākas.

Huawei i4 austiņas

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top