Tehnoloģijas

Investīcijas Eiropas talantos, lai palīdzētu veidot metaversu

Investīcijas Eiropas talantos, lai palīdzētu veidot metaversu

Šodien Facebook paziņo par plānu izveidot 10 000 jaunu augsti kvalificētu darbavietu Eiropas Savienībā (ES) nākamajos piecos gados. 

Facebook ir sācis ceļojumu, lai palīdzētu veidot nākamo digitālo platformu. Sadarbojoties ar citiem, mēs attīstām to, kas bieži tiek dēvēts par metaversu – jaunu savstarpēji savienotu digitālo pieredžu posmu, izmantojot tādas tehnoloģijas kā virtuālā un papildinātā realitāte. Tā centrā ir ideja, ka, radot lielāku “virtuālās klātbūtnes” izjūtu, mijiedarbība tiešsaistē var kļūt daudz tuvāka personīgās mijiedarbības pieredzei. Metaversam ir potenciāls palīdzēt atvērt piekļuvi jaunām sociālajām un ekonomiskajām iespējām. Un eiropieši to veidos no paša sākuma.

Nebūs viena uzņēmuma, kam piederētu metaverss un kas to vadītu. Gluži kā internetam, tā būtiska īpašība būs atvērtība un funkcionālā savietojamība. Lai to iedzīvinātu, būs nepieciešama sadarbība starp uzņēmumiem, attīstītājiem, radītājiem un politikas veidotājiem. No Facebook tas arī prasīs turpmākas investīcijas produktā un tehnoloģiju talantos, kā arī izaugsmi visā biznesa spektrā.

Tātad šodien mēs paziņojam par plānu izveidot 10 000 jaunu augsti kvalificētu darbavietu Eiropas Savienībā (ES) nākamajos piecos gados. Šīs investīcijas ir uzticības balsojums Eiropas tehnoloģiju industrijas spēkam un Eiropas tehnoloģiju talantu potenciālam.

Eiropa Facebook ir ļoti svarīga. No tūkstošiem darbinieku ES līdz miljoniem uzņēmumu, kas izmanto mūsu lietotnes un rīkus ik dienu, Eiropa veido lielu daļu no mūsu panākumiem, jo Facebook ir Eiropas uzņēmumu un plašākas ekonomikas panākumu daļa.

Šis ir aizraujošs laiks Eiropas tehnoloģiju nozarei. ES ir vairākas priekšrocības, kas to padara par lielisku investīciju vietu tehnoloģiju uzņēmumiem, – liels patērētāju tirgus, pirmklasīgas universitātes un – izšķiroši svarīgi – augstākās kvalitātes talanti. Eiropas uzņēmumi ir priekšgalā vairākās jomās, vai tā būtu Vācijas biotehnoloģiju kompānija, kas palīdzēja izstrādāt pašu pirmo RNS ziņneša vakcīnu, vai arī Eiropas neobanku koalīcija, kas rāda finanšu nākotnes ceļu. Spānija pieredz rekordlielas investīcijas jaunuzņēmumos, kas risina visu – no tiešsaistē pasūtītās pārtikas piegādēm līdz neiroelektronikai, savukārt Zviedrija ir ceļā uz to, lai 2023. gadā kļūtu par pasaulē pirmo bezskaidras naudas sabiedrību.

Investīcijas Eiropas talantos, lai palīdzētu veidot metaversu

Mēs esam ilgi ticējuši, ka Eiropas talanti ir vadošie pasaulē, tādēļ gadu gaitā tik daudz esam tajos ieguldījuši – no grantu finansēšanas Minhenes Tehniskajā universitātē līdz mūsu pirmās lielās Eiropas mākslīgā intelekta pētījumu laboratorijas atvēršanai un FAIR akseleratora programmai Francijā, kā arī Facebook realitātes laboratoriju birojam Korkā.

Bez jaunajiem tehnoloģiju talantiem ES ir arī jābūt svarīgai lomai jauno interneta noteikumu izstrādāšanā. Eiropas politikas veidotāji rāda ceļu, palīdzot nostiprināt tādas Eiropas vērtības kā brīva viedokļa paušana, privātums, caurskatāmība un indivīda tiesības interneta ikdienas darbības principos. Tās ir arī Facebook vērtības, un gadu gaitā mēs esam daudz darījuši, lai tās atbalstītu. Mēs ceram, ka tiks pabeigta Digitālā vienotā tirgus veidošana, lai sniegtu atbalstu Eiropas esošajām priekšrocībām, kā arī starptautisko datu plūsmu stabilitātei, kas ir būtiski svarīgas plaukstošai digitālajai ekonomikai.

Sākot ceļojumu metaversa iedzīvināšanai, vajadzība pēc augsti specializētiem inženieriem ir viena no Facebook steidzamākajām prioritātēm. Mēs ar prieku gaidām sadarbību ar valdībām visā ES, lai atrastu īstos cilvēkus un īstos tirgus un risinātu šo jautājumu, un tā būs daļa no gaidāmās jaunu darbinieku pieņemšanas kampaņas visā reģionā. Un Facebook turpinot izaugsmi Eiropā, mēs ceram ieguldīt vairāk tās talantos un turpināt īstenot inovācijas Eiropā, Eiropai un pasaulei.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top