Visas ziņas

Izstādē sarīkota protesta akcija saistībā ar Tesla bremžu sistēmu (Video)

Protests pret kompānuju Tesla izstādes laikā
Šanhajas starptautiskajā automobiļu un auto tehnoloģiju izstādē sarīkota protesta akcija saistībā ar bīstamu Tesla bremžu sistēmu.

Divas sievietes sarīkoja protesta akciju pie Tesla stenda Šanhajas starptautiskajā automobiļu un auto tehnoloģiju izstādē, kas norit šonedēļ. Aculiecinieki vēsta, ka protestētāji pauduši savu neapmierinātību par viņu iegādāto Tesla automašīnu zemo kvalitāti.

Viena sieviete stāvēja uz Tesla izstādes automašīnas jumta un kliedza, ka viņas automašīnas bremžu sistēma izrādījusies nedroša un Tesla ir viņu pievīlusi. Drīz pēc tam apsargi nocēla sievieti no automašīnas. Abas sievietes bija ģērbušās baltos T kreklos ar uzrakstu “Tesla bremžu sistēmas defekts” un Tesla logotipu.


Policija paziņoja, ka sieviete tika nogādāta uz vietējo nodaļu, lai nopratinātu. Mediji ziņoja, ka Teslas stendu vēlāk norobežoja un to apsargāja 10 apsargi. Tesla pārstāvis medijiem paziņoja, ka “policija lietu izmeklē”.

Incidents noslēdza protestu virkni pret bojātām Tesla automobiļa detaļām – īpaši bremžu sistēmas. Martā automašīnas īpašnieks centrālās Ķīnas Henaņas provinces pilsētā Džendžou, protestējot pie vietējā Tesla veikala, uz sava Tesla automobiļa uzdrukāja “Tesla bremžu sistēmas defekts”, vairākkārt atkārtojot, ka Teslas bojātās bremzes gandrīz nogalināja viņa ģimeni.

Avots piebilst, ka Ķīnā tika atsaukti vairāki automobiļi to kvalitātes dēļ. Turklāt Ķīnas lietotāji sūdzējās, ka Tesla automašīnas pēkšņi zaudē kontroli, braucot pa ceļu.
Avots: Globaltimes

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top