Valūtas

Kas ir EURS?

Koins EURS

Stablecoins ir interesants papildinājums citām kriptovalūtām digitālās valūtas pasaulē. Šie koini parasti ir piesaistīti dažādiem aktīviem, piemēram, fiat valūtām. Pašlaik STASIS izstrādā savus tokenus, kuru nosaukums ir EURS un kuri būs piesaistīti eiro valūtai. Tā ir interesanta ideja, pieņemot to, ka šai valūtai pastāv savs noteikts tirgus.

EURS apritē nonāks jūnijā

Kas attiecas uz jauno projektu STASIS, tad šī projekta komanda ir izveidojusi savu uz blokķēdes tehnoloģiju balstītu platformu. Kompānija ir ieinteresēta ārpus ķēdes un ķēdē esošo digitālo aktīvu brīvā plūsmā, pati kompānija šobrīd atrodas Maltā, kura strauji kļūst pa galveno kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas centru.

Drīzumā būs pilnībā izstrādāta STASIS kriptovalūta. EURS ir stabila kriptovalūta, kuru atbalsta eiro fiat valūta. Šis ir pirmais stabilais koins, kas izmanto Ethereum EIP-20 standartu. Visas EURS rezervas bilances tiks pārbaudītas un KPMG ik dienu nosūtīs atskaites, kas ir labi zināms spēlētājs finanšu sektorā. Projekta komanda pārsvarā pievērsīs uzmanību darījumu caurspīdīgumam un atskaišu jautājumam atšķirībā no citiem stabilo koinu projektiem tirgū.

Izmantojot STASIS platformu, investori varēs apmainīt EURS koinus pret dažādiem pakalpojumiem vai aktīviem. Šajā sarakstā ir iekļauti tādi aktīvi, kā akcijas, obligācijas un valsts iekšējā aizņēmuma parādzīmes. Izskatās, ka EURS tokens noteikti gūs lielu ievērību kriptovalūtas industrijā, taču vēl nav zināms, kurā laikā tas varētu notikt. Nenoliedzami arvien vairāk stabilo koinu kriptovalūtas pasaulē kļūs noderīgi un pēdējos mēnešos ir vērojama zināma konkurence starp šiem koiniem.

Ir prognozējams, ka Stablecoins projekti kļūs par daudzu biljonu dolāru vērtu industriju tuvākajā laikā. Pašlaik prognozes attiecībā uz EURS koiniem ir diezgan labas un ir paredzams, ka līdz šī gada beigām koinu pieprasījuma apjoms varētu sasniegt 500 miljonus dolāru. Jaunā digitālā valūta jau šī gada jūnijā tiks tirgota gan STASIS, gan arī Londonā esošajā DSX biržā.

STASIS ģenerāldirektors Gregorijs Klumovs ir izteicis sekojošas domas par jaunajiem EURS tokeniem:

EURS palīdzēs noteikt atšķirību starp tradicionālo finanšu pasauli un kriptoekonomiku. Tā kā kriptovalūtu tirgo pašlaik atsevišķas personas un mazie investori, STASIS un EURS palīdzēs lielajiem investoriem ienākt spēlē un veikt ieguldījumus. Tas būs ļoti nepieciešams, lai šī industrija varētu pietuvoties triljonu dolāru vērtības atzīmei.

Pašlaik nav zināms, cik tieši lielu interesi piesaistūs EURS tokeni. Lielākā daļa Stablecoinu kriptovalūtas pasaulē ir piesaistīti ASV dolāram, nevis citām valūtām. Ir redzams, ka eiro nav stabila valūta mūsdienās, tomēr šobrīd izskatās, ka Eiropa ir pievērsusi ļoti lielu uzmanību digitālajiem aktīviem. Iespējams, ka kriptovalūtas pasaulē šobrīd ir tieši nepieciešms stabils koins, kas būs piesaistīts eiro valūtai.

Stasis platforma

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top