Visas ziņas

Kompānija Shopify pievienojas Facebook asociācijai Libra

Kompānija Shopify pievienojas asociācijai Libra

E-komercijas gigants Shopify pievienojas Facebook Libra Association.

Par to uzņēmums paziņojis šodien, 21. februārī, savā emuārā. Shopify pievienojas projektam Libra mēnesi pēc tam, kad Vodafone paziņoja, ka izstājas no organizācijas ( Vodafone koncentrēšoties turpmāk uz savu digitālo norēķinu sistēmu). Šis ir pirmais jaunais organizācijas loceklis kopš tās pirmsākumiem. Shopify savā emuārā paziņoja, ka plāno “strādāt kopā”, lai izveidotu maksājumu tīklu, kas darbojas “visur”.

Stabilkoina Libra projektu Facebook ieviesa pagājušajā vasarā. Libra asociācijas valdē ietilpst Calibra, kas ir Facebook meitasuzņēmums. Citi biedri ir Coinbase, Xapo, Anchorage, Bison Trails, Creative Destruction Lab, Andreessen Horowitz, Thrive Capital, Ribbit Capital, Union Square Ventures, Illiad, Farfetch, Farfetch, Uber, Lyft, Kiva, Mercy Corps, Women’s World Banking, Spotify un PayU.

Sākotnēji, kā Libra Association locekļi, tika pārstāvētas arī kompānijas Visa, Mastercard, PayPal, Booking Holdings, eBay, Stripe, Vodafone un Mercado Pago, bet vēlāk tās paziņoja par izstāšanos no projekta.

Libra Association komunikāciju direktore Dante Disparta sacīja:

“Shopify ir daudznacionāla tirdzniecības platforma, kas darbojas ar uzņēmumiem 175 valstīs. Šis uzņēmums Librai piešķirs papildus pieredzi un kompetenci, sadarbojoties ar citiem Libra Association biedriem, kuri vēlas izveidot drošu, caurspīdīgu un globālu norēķinu sistēmu, kas likvidēs finansiālos šķēršļus miljardiem cilvēku. ”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top