BitCoin

Komunālie maksājumi par bitkoiniem

Japānā par komunālajiem pakalpojumiem iespējams norēķināties ar Bitkoiniem!

Remixpoint, Japānas finansu korporācija piedāvā jaunu pakalpjumu. Tagad būs iespējams apmaksāt elektrības rēķinus ar bitkoiniem. Papildus japāņus, kuri izvēlējušies veikt apmaksu šādā veidā, gaida patīkamas atlaides.

Kas ir Remixpoint?

Holdingam Remixpoint pieder uzņēmumi dažādās nozarēs. Remixpoint tika dibināta 2004. gadā, kas pēc japāņu standartiem nav nemaz tik sen. Remixpoint akcijas ir atrodamas Tokijas Fondu biržā. Kopējā kompānijas kapitalizācija pārniedz 57 milj. jēnas (aptuveni $505 miljoni). Tās pamatdarība ir enerģētika. 2016. gada februārī Remixpoint pabeidza darbu pie vairumtirdzniecības modeļa lielākajiem Tokijas elektroenerģijas pircējiem. 2017. gada augustā šis modelis sāka strādāt visā valstī, bet jau oktobrī pakalpojums tika piedāvāts mazumpircējiem.

Atlaides par bitkoiniem.

Papildus jaunajam pakalpojumam kompānija Remixpoint piedāvā iespēju veikt norēķinus arī ar bitkoiniem. Japānā par bitkoiniem šobrīd var veikt ne vien lielus pirkumus, bet arī iegādāties iekdienas patēriņam nepieciešamās preces.

Pagājušajā nedēļā Remixpoint birža Bitpoint kļuva par pirmo no 11 kriptovalūtas biržām, kura ir ieguvusi Japānas finanšu aģentūras licenzi. Šogad maijā birža noslēdza kontraktu ar Peach Aviation par iespēju veikt lidojumu un pirkumu apmaksu lidostās ar bitkoiniem. BitPoint ir sākusi arī sadarbība ar Evolable Asia un tagad ar kriptovalūtu ir iespējams veikt apmaksu daudzās Japānas viesnīcās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top