Valūtas

Laista klajā pilnfunkcionāla versija Waves Client

Waves oficiāli vairs neatrodas izstrādes stadijā

Waves oficiāli vairs neatrodas izstrādes stadijā, paziņojuši kompānijas pārstāvji – Waves Client pilnā versija nodrošinās stabilu, daudzfunkcionālu un ērtu servisu parastajiem lietotājiem un profesionāliem treideriem.

Galvenais atjauninājums skāra decentralizēto biržu Waves DEX. Pateicoties datu infrastruktūrai, kas izstrādāta, ņemot vērā klientu prasības, tika uzlabota biržas darbības stabilitāte. Turklāt pievienots nakts režīms un aktīvu meklēšana, kā arī iespēja piestiprināt un noņemt tokenus galvenajā lapā.

Saskaņā ar izstrādātāju teikto – pateicoties interfeisa atjauninājumam kopā ar pašreizējo augsto likviditāti (vidējais diennakts tirdzniecības apjoms – vairāk nekā 7 milj. $), drošību, ātrumu un zemajām komisijas maksām (mazāk nekā 0,01 $ vai 0,003 WAVES par vienu orderi), decentralizētā birža Waves sasniedz kvalitatīvi jaunu līmeni un tā kļūst par cienīgu centralizēto kriptobiržu konkurentu.

“Atjauninot platformu, mēs cenšamies panākt, lai tokenu izveide un kriptovalūtas operācijas būtu pieejamas ikvienam. Mēs vēlamies radīt visātrāko, drošāko un vienkāršāk lietojamo blockchain platformu no visām esošajām”, – uzsvēra blockchain platformas Waves dibinātājs un ģenerāldirektors Aleksandrs Ivanovs.

Tuvākajā laikā gaidāma arī Waves Client integrācija ar aparatūras makiem, kā arī divfaktoru identifikācijas ieviešana pēc smartkontu palaišanas galvenajā tīklā.

Atgādināsim – jūlija sākumā notika Waves klienta versijas 0.13.3 relīze, kurā cita starpā lietotājiem kļuva pieejama arī spamtokenu sadedzināšanas procedūra.

Waves platforma client.wavesplatform.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top