Tehnoloģijas

Latvijā uzsākta pārdošana jaunas elegances ēras viedtālruņiem LG VELVET

Latvijā uzsākta pārdošana jaunas elegances ēras viedtālruņiem "LG VELVET"

Foto: LG.com

LG Electronics (LG) turpina aktīvi paplašināt sava jaunākā viedtālruņa LG VELVET pie-ejamību vēl vairākos tirgos, tostarp arī Latvijā. Jaunais elegances ēras viedtālrunis ar 5G tīkla iespējām nonāks pārdošanā šī gada augusta izskaņā.

LG VELVET jaunais dizains, ko raksturo plūstošas līnijas, izliekti stūri un simetriskas priekšējās un aizmugurējās malas, īstenots jaunajā 3D Arc Design konceptā. Gludas, pu-lētas virsmas, vizošas krāsas un eleganti elementi, tostarp Raindrop kameru izvietojums, kas atgādina lietus lāses, atšķir LG VELVET no saviem konkurentiem. Šis jaunais, dabas iedvesmotais dizaina koncepts padara LG VELVET vizuāli pievilcīgu un ērtu lietošanā.

Svarīgs LG VELVET dizaina elements ir plānais 7,9 milimetru profils, ko bija iespējams panākt tikai, pateicoties 6,8 collu P-OLED Cinematic FullVision ekrānam un Qualcomm Snapdragon 765G, kas ir pirmā uzņēmuma mobilā platforma, kas integrē lietotņu proce-soru un 5G modemu pirmšķirīgai veiktspējai mazākā komplektā, kam nepieciešams ma-zāks enerģijas patēriņš.

“Mūsdienu viedtālruņu lietotāji vēlas, kā arī ir pelnījuši tālruni, kurš ir kaut kas vairāk nekā parasts sīkfailu smalcinātājs ar drošām, bet ne aizraujošām funkcijām. Ar LG VEL-VET mēs esam izveidojuši diferencētu tālruni, kas piedāvā unikālu piedāvājumu un pie-šķir patērētājam pievienoto vērtību,” stāsta LG Mobile Communications Company ārval-stu pārdošanas un mārketinga viceprezidents Johans Čuns.

LG VELVET piedāvā pilnībā iegrimstošu mobilo skatīšanās un videospēļu spēlēšanas pie-redzi, pateicoties ērti turamajam 6,8 collu P-OLED Cinematic FullVision ekrānam ar 20,5:9 formāta attiecību. Lai ierobežotu nejaušus pieskārienus gaišajam un nedaudz ie-liektajam ekrānam, LG izstrādājis Grip Suppression algoritmu, kas nosaka apzinātus un neapzinātus pieskārienus ekrānam. Lai pieskaņotos krāšņajai vizualizācijai, VELVET no-drošina reālu un detalizētu audio, pateicoties stereo skaļruņiem, kas uzlaboti ar LG 3D Sound Engine tehnoloģiju. Un ar austiņu ligzdu, kas mūsdienu viedtelefonos ir gandrīz pilnībā izzudusi, audiofīli var justies droši zinot, ka LG VELVET viņus atbalstīs.

Latvijā uzsākta pārdošana jaunas elegances ēras viedtālruņiem "LG VELVET" 2020

Foto:LG.com

LG VELVET piedāvā vairākus progresīvus attēlveidošanas risinājumus LG Creator’s Kit, kas pilnībā izmanto telefona 48MP galvenās kameras, citu augstas kvalitātes lēcu un ka-meras programmatūras iespējas. Timelapse Control ļauj lietotājiem precīzi pielāgot to, cik ātru uzņemto video izskatu viņi vēlas, bet ASMR Recording izmanto divus augstas jūtības mikrofonus, lai detalizēti uztvertu pat niecīgākās skaņas. Voice Bokeh video sa-mazina fona trokšņus, lai saglabātu uzsvaru uz pamata tēmu, bet 3D AR Sticker un 3D Photo Effect paceļ draugu un ģimenes portretu uzņemšanu jaunā līmenī.

Lai apmierinātu dažādās patērētāju gaumes, LG VELVET tiek piedāvāts vairākās izteik-smīgās un dabas iedvesmotās krāsās – ziemeļblāzmas zaļa, ziemeļblāzmas balta un zie-meļblāzmas pelēka.

Galvenās specifikācijas:

LG VELVET

· Procesors:1 Qualcomm® Snapdragon™ 765G 5G Mobile Platform

· Displejs: 6,8 collu 20.5:9 FHD+P-OLED Cinematic FullVision (2,460 x 1,080 / 395ppi)

· Atmiņa: 6GB RAM / 128GB ROM / microSD (līdz pat 2TB)

· Kamera:

– Aizmugurējā kamera: 48MP 2 standarta (F1.8 / 0.8µm / 79°) / 8MP platleņķu kamera (F2.2 / 1.12µm / 120°) /

5MP dziļuma kamera (F2.4 / 1.12µm / 81°)

– Priekšējā kamera: 16MP standarta (F1.9 / 1.0µm / 73°)

· Akumulators: 4,300mAh

· Operētājsistēma: Android 10

· Izmēri: 167,2 x 74,1 x 7,9mm

· Svars: 180g

· Tīkls: 5G / LTE / 3G / 2G

· Savienojamība: Wi-Fi 802.11 a, b, g, n, ac / Bluetooth 5.1 / NFC /

USB Type-C (USB 3.1 atbilstība)

· Biometrija: Ekrānā iestrādāts pirkstu nospieduma sensors

· Krāsa: ziemeļblāzmas balta / ziemeļblāzmas pelēka / ziemeļblāzmas zaļa

· Citas: Stereo skaļrunis / AI CAM / Google Lens / Google Assistant /

LG 3D Sound Engine / IP68 ūdens un putekļu izturība / HDR10 /

Qualcomm Quick Charge™ 4+ tehnoloģija / MIL-STD 810G atbilstība

1Procesors var variēt atkarībā no tirgus un mobilo sakaru operatora.

2Pikseļu apvienošana 12MP. 48MP attēla kvalitāte var nedaudz variēt atkarībā no procesora.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top