ABC

Ledger Nano S iestatīšanas instrukcija

Visdrošākais kriptovalūtu maciņš

Ledger Nano S ir viens no drošākajiem kriptovalūtu uzglabāšanas veidiem, kādu cilvēce līdz šim ir izdomājusi.

Saturs

 • Ievads
 • Kā uzstādīt Ledger Nano S
 • Ledger lietojumprogrammu uzstādīšana
 • Informācijas avoti par Ledger Nano S

Ievads

Jūs tomēr nolēmāt sakost zobus un iegādāties Ledger Nano S. Tas ir ļoti labi!

Uzglabāt kriptovalūtu aparatūras makā ir daudz drošāk, nekā online makā vai, nedod dievs, biržā. Un, ja jūs vēl nezināt, ar ko sākt, mēs jums palīdzēsim iestatīt Ledger Nano S.

Pirms ķeramies klāt, jums vajadzētu zināt dažas nianses, kas saistītas ar Ledger pirkumu.

 1. Pirmkārt, ļoti ieteicams pirkt Ledger tikai oficiālajā vietnē, vai no zināmiem pārdevējiem. Tas garantē, ka maks, kuru jūs saņemsiet, nebūs uzlauzts.
 2. Otrkārt, sakompromitēts var būt ne tikai maks, bet arī jūsu dators. Pirms maka pievienošanas pārliecinieties, ka datorā nav vīrusu, izmantojot jaunāko pretvīrusu programmatūru.
 3. Treškārt, izvairieties no steigas, iestatot maku vai ar to strādājot. Daži soļi ir diezgan sarežģīti, un neliela kļūda var novest pie naudas pazaudēšanas.

Nestiepsim gumiju, sāksim!

Kā uzstādīt Ledger Nano S

 1. solis. Atveriet kasti un iekārtojieties ērtāk. Tas ir tikai dzelzs gabals, bet ar intuīciju tas neizceļas.

Jums jāzina četri galvenie komponenti.

 1. Ekrāns. Tā ir vieta, kur notiek darbība. Tas ir mazs, bet satur gandrīz visu svarīgo informāciju. Šeit var atrast visu: adreses, sidfrāzes, izvēlni un bilances summu.
 2. Kreisā poga. Kā saprotams no nosaukuma, tā ļauj pārvietoties pa kreisi. Vertikālajā izvēlnē tā ļauj pārvietoties uz augšu.
 3. Labā poga. Jūs jau uzminējāt. Šīs pogas nospiešana jūs pārvieto pa labi horizontālajā izvēlnē un lejup vertikālajā izvēlnē.
 4. Šarnīra vāciņš. Tā ir stilīga aizsardzība jūsu makam. Paskatieties, kā tas spīd.

Piezīme: vienlaicīga divu pogu nospiešana ir ekvivalenta “Enter” vai “Confirm” nospiešanai.

 1. solis. Atjauniniet programmaparatūru. Papildus sākotnējai iestatīšanai, jums tas jādara katru reizi, kad Ledger komanda laiž klajā jaunu atjauninājumu.

Šie atjauninājumi satur kļūdu labojumus, patches un drošības uzlabojumus. Ledger vietnē par to ir aktuāla instrukcija.

Iestatījumi

 1. solis. Pēc Ledger Nano S savienošanas ar jūsu datoru sekojiet norādēm ekrānā. Visticamāk jums būs jāizvēlas jauna maka izveidošana.
 2. solis. Pēc tam uzstādiet pin kodu. Pin kods – simbolu kopums, kuru jūs ievadīsiet Ledger atbloķēšanai katru reizi, kad vēlēsieties to izmantot.

Garumam jābūt no 4 līdz 8 simboliem – jo garāks kods, jo mazāka varbūtība, ka kāds uzminēs. Nevajag kā savu pin kodu likt “0000”.

Piezīme: iegaumējiet savu pin kodu. Nepareiza PIN koda ievadīšana 3 reizes pēc kārtas atiestatīs jūsu Ledger maka iestatījumus.

Atjaunošana

 1. solis. Pierakstiet savu atjaunošanas frāzi. Jūs varbūt esat dzirdējis nosaukumu sidfrāze. Šī frāze jāievada, ja pēkšņi pazaudēsiet savu Ledger vai aizmirsīsiet pin kodu.

Maka ekrānā tiks parādīti 24 vārdi noteiktā kārtībā. Jums šos vārdus tādā pašā kārtībā vajadzēs ierakstīt atjaunošanas kartītē (recovery sheet).

Kartītei jābūt kastē kopā ar Ledger Nano S un USB kabeli.

Piezīme: atjaunošanas kartīte nedrīkst būt aizpildīta. eBay ir izplatīts krāpšanas veids, kas saistīts ar jau aktivizētu Ledger maku pārdošanu ar iepriekš aizpildītām kartītēm. Ja jūsu kartītē jau ir sidfrāze atjaunošanai, iesakām pirkt jaunu Ledger Nano S oficiālajā vietnē.

 1. solis. Pēc tam, kad jūs pierakstīsiet atjaunošanas frāzi, nospiediet “turpināt”. Pēc tam Ledger pajautās jums dažus vārdus, lai pārbaudītu, ka jūs tos esat pierakstījis pareizā kārtībā.

Piezīme: nepazaudējiet atjaunošanas kartīti. Bez sidfrāzes jums nebūs piekļuves jūsu līdzekļiem, ja maks pazudīs vai tiks nozagts, kā arī, ja jūs aizmirsīsiet savu pin kodu.

Mēs iesakām glabāt vairākas atjaunošanas frāzes kopijas drošās vietās atsevišķi no paša Ledger Nano S maka.

 1. solis. Pēc vēl viena apstiprinājuma uzstādīšana tiks pabeigta. Tagad jums jāievieš labojumi konfigurācijas parametros, un Ledger Nano S būs gatavs lietošanai.

Ledger lietojumprogrammu uzstādīšana

Pēc Ledger Nano S iestatīšanas jums jāuzstāda atbilstošas lietojumprogrammas. Katrai lietojumprogrammai ir nedaudz atšķirīgs interfeiss un instrukciju kopums lejupielādei.

Šai raksta mēs tikai pastāstīsim par katru lietojumprogrammu un aplūkosim, kādas monētas tās atbalsta.

Potenciāli jūs varat izmantot trīs galvenās lietojumprogrammas un vienu lietojumprogrammu menedžeri, kas paredzēts papildu lietojumprogrammu pievienošanai un dzēšanai no Ledger Nano S.

Lai pārvaldītu šīs lietojumprogrammas, jums jāpievieno savi Ledger Nano S un jāievada pin kods. Atrodiet savas monētas šai sarakstā, lai uzzinātu, kāda lietojumprogramma jums jāielādē.

Piezīme: Ledger Nano S neatbalsta visas monētas. Reizēm vienīgais iespējamais kriptovalūtas uzglabāšanas variants ir tās oficiālais maks. Tomēr Ledger komanda pastāvīgi pievieno atbalstu jaunām monētām, tāpēc sekojiet līdz viņu paziņojumiem.

Ledger Wallet bitkoinam (un altkoiniem)

Lietojumprogramma Bitcoin Wallet atbalsta bitkoinu un lielāko daļu altkoinu, kas nepieder pie ERC20 tipa. Tā ir pieejama lejupielādei kā versijas Windows, Mac, Linux un Chrome OS.

Ledger Wallet Ethereum

Lietojumprogramma Ethereum Wallet atbalsta Ethereum, Ethereum Classic un tokenus ERC20. Tā strādā kopā ar MyEtherWallet.

Tās uzstādīšanai jums vajadzēs pārlūkprogrammu Google Chrome, jo tā ir Chrome lietojumprogramma. Kopā ar Chrome jūs varat to arī izmantot Windows, Mac, Linux un Chrome OS.

Ledger Wallet Ripple

Lietojumprogramma Ripple Wallet, protams, ir paredzēta Ripple. Tā ir pieejama operētājsistēmām Windows, Mac un Linux.

Ledger Manager

Ledger Manager nav maks; tas ir lietojumprogrammu menedžeris, ko jūs varat uzstādīt savam Ledger Nano S.

Tas jums būs vajadzīgs maku uzstādīšanai altkoiniem, kas nav tokeni ERC20, piemēram, Dash un Dogecoin .

Tieši šeit jūs arī varēsiet atjaunināt programmaparatūru pēc sākotnējās iestatīšanas. Menedžeris arī ir Chrome lietojumprogramma un ir pieejama operētājsistēmām  Windows, Mac, Linux un Chrome.

Piezīme: šīs četras lietojumprogrammas ir paredzētas jūsu datoram, turpretī lietojumprogrammas, kas tiek uzstādītas ar Ledger Manager, ir paredzētas pašam Ledger Nano S. Ja jūs lejupielādēsiet no Ledger Manager, piemēram, maku Dash, piekļuvi tam jūs saņemsiet caur Bitkoinu maku jūsu datorā.

Informācijas avoti par Ledger Nano S

Par Ledger Nano S oficiālajā mājas lapā www.ledgerwallet.com/products/ledger-nano-s

Visas video instrukcijas Ledger Nano S oficiālajā mājas lapā www.ledgerwallet.com/videos

Jaunumi www.ledger.fr/category/blog-posts/

Izmantojot šīs instrukciju, jūs iegūsiet pilnībā konfigurētu Ledger Nano S ar atbilstošām lietojumprogrammām.

Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par aparatūras maku Ledger Nano S, lasiet turpmāk vel.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top