Tehnoloģijas

Maikls Sailors atkāpjas no MicroStrategy izpilddirektora amata

Maikls Sailors atkāpjas no MicroStrategy izpilddirektora amata

Maikls Sailors (Michael Saylor) atkāpjas no ģenerāldirektora posteņa un pāriet uz jaunizveidoto izpildpriekšsēdētāja amatu.

Par jauno ģenerāldirektoru kļūs Fongs Le (Phone Le), kurš iepriekš ieņēmis kompānijas prezidenta, finanšu un galvenā operāciju direktora posteni. “Uzskatu, ka priekšsēdētāja un ģenerāldirektora lomu sadalījums ļaus mums labāk realizēt korporatīvās stratēģijas bitkonu iegādē un uzglabāšanā, kā arī biznesa attīstības stratēģijas programmatūras jomā korporatīvajai analītikai. Kā izpildpriekšsēdētājs es spēšu vairāk koncentrēties uz kripto aktīvu iegādāšanās stratēģiju un ar to saistītajām iniciatīvām kompānijas interešu aizsardzībā, bet Fongs – kā kompānijas ģenerāldirektors – būs pilnvarots pārvaldīt vispārējās korporatīvās operācijas”, – paskaidroja Sailora kungs.

Lai gan kompānija nekomentē vadošo kadru rotācijas iemeslus – ar Maikla Sailora darbu vadītāja postenī neapmierinātie kritiķi nekavējās atzīmēt, ka saistībā ar viņa pārcelšanu jaunā amatā saskata “Pītera principa” apstiprinājumu, kas vēsta: “Ikviens darbinieks virzās pa karjeras kāpnēm tikmēr, līdz sasniedz savu nekompetences līmeni”.

Daži trešo pušu eksperti Reddit diskusījās dalījās ar savu viedokli, ka galvenais iemesls Sailora aiziešanai no ģenerāldirektora amata varēja būt MicroStrategy investoru neapmierinātība ar kompānijas finanšu rezultātiem. Daži no viņiem izvirzīja pieņēmumu, ka MicroStrategy ar kadru risinājumu cenšas nomierināt investorus un pārliecināt viņus, ka visi galvenie procesi joprojām tiek kontrolēti.

Bez tam pāreja uz jauno amatu Maiklam Sailoram ļaus “saglabāt seju”, ja būs nepieciešams atkāpties no amata. Diskusijā izskanēja arī versija, ka MicroStrategy var izdalīt investīcijas kriptovalūtās atsevišķā un, iespējams, neatkarīgā struktūrvienībā, kuru turpinās vadīt Sailors. Tādējādi finansiālās sekas, ko rada līdzekļu ieguldīšana kriptoaktīvos, neiespaidos kompānijas biznesu programmatūras izstrādes jomā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top