Mainings

MicroBT un Heat Core rekuperācijas pilotprejekts, lai iegūtu siltumu no bitcoin maineriem

MicroBT un Heat Core rekuperācijas pilotprejekts, lai atgūtu siltumu no bitcoin maineriem

Heat Core uzstādīšana MicroBT ražošanas telpā. Avots: Heat Core

Kriprovalūtas ieguves iekārtu ražotājs MicroBT sadarbībā ar kompāniju Heat Core ir uzsākuši izmēģinājuma projektu, lai dzesētu iekārtas bitkoinu ieguvei un atgūtu saražoto siltumu.

Partneri pārbaudīs trīs konvekcijas apkures risinājuma lietošanas variantus – zivju inkubatoru, siltumnīcu un telpu apkuri.

Integrētajos Heat Core moduļos siltums tiek iegūts no mainiga iekārtām, izmantojot ūdens dzesēšanu. Pensilvānijas uzņēmums informē, ka process ir 95% efektīvs. Heat Core produktu līnija ļauj arī izvēlēties nepieciešamo jaudu apkurei.

Projekta ietvaros Heat Core ieviesa arī Methane Green maininga moduļus, kurus darbina ar naftas gāzi. Līdzīgu tehnoloģiju izmanto, piemēram, Crusoe vai Giga Energy Solutions. Šīs iekārtas metānu sadedzina pilnīgāk nekā parastās lāpas, tādējādi samazinot šīs siltumnīcefekta gāzes emisijas.

Pilotprojekta atklāšanas ceremonijā Titan Energy Park objektā Bellefontē, piedalījās tādi nozares pārstāvji kā Duke Energy, Galaxy Digital, Foundry, Bitfarms un Northern Data.

Atgādinām, ka 2021. gadā Ziemeļvankūveras (Kanāda) varas iestādes paziņoja par 100 dzīvojamo un ražošanas telpu apkurināšanu ar siltumu, kurš iegūts no maineriem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top