Tehnoloģijas

Microsoft jaunajās Surface ierīcēs mijiedarbosies mākslīgā intelekta un mākoņa tehnoloģijas

Microsoft jaunajās Surface ierīcēs mijiedarbosies mākslīgā intelekta un mākoņa tehnoloģijas

Microsoft izziņojis savas Surface iekārtu sērijas jaunumus, kas lietotājiem sola jaunu Windows laikmetu, kurā personālais dators darbojas ciešā mijiedarbībā ar mākoņa un inovatīvām mākslīgā intelekta (MI) tehnoloģijām. Uzņēmuma izziņoto jaunumu vidū ir gan jauni Surface Laptop 5 un Surface Pro 9 datoru modeļi, gan arī Surface Studio 2, Microsoft Design un Image Creator, Microsoft Adaptive Accessories, Microsoft Presenter+ un Microsoft Audio Dock jauninājumi.

Izziņojot jaunos Surface iekārtu modeļus, Microsoft atskatās gandrīz četrdesmit gadus senajā Windows personālā datora vēsturē, kas līdz ar tehnoloģiju attīstību ļāvusi celt produktivitātes līmeni, nodrošinājusi kontaktus un ar inovatīviem risinājumiem ļāvusi atraisīt lietotāja radošo potenciālu. Sākot no pirmās teksta ievades ar tastatūras palīdzību un precizitātei, kādu nodrošināja peles kursora “mērķē un klikšķini” tehnoloģija, līdz pat mūsdienām, kad Windows personālos datorus intuitīvi un dabiski ļauj vadīt pieskāriens, balss, skārienjutīga pildspalva un žesti. Kā norāda uzņēmums, visu šo tehnoloģisko pārmaiņu katalizators gadu gaidā tradicionāli bijušas tieši Windows Surface iekārtas.

Pēdējo desmit gadu laikā Surface mainīja personālā datora lietošanas  tradīcijas un to, ko lietotājs sagaida no klēpjdatora, galddatora, planšetdatora un mobilās ierīces. Apvienojot labākos Microsoft sasniegumus vienā ierīcē, – Surface un Windows palīdzējis likvidēt barjeras, lai cilvēki varētu sazināties, radīt, strādāt, mācīties un izklaidēties jaunā veidā. Līdz ar Windows 11, jaunajiem Surface produktiem, inovatīvām lietotnēm un Microsoft Designer un Image Creator, uzņēmums šajā inovāciju ceļā sper nākamo soli.

Surface Laptop 5 vēl jaudīgāks kā priekšgājējs

Surface Laptop vēsture aizsākās pirms septiņiem gadiem, Microsoft liekot lietā Surface Pro izstrādē gūto pieredzi jaunas kategorijas ierīces – klēpjdatoru radīšanā. Surface Laptop drīz vien kļuva par lietotāju iecienītāko Surface ierīci un šo pozīciju spējis saglabāt joprojām. Neatkarīgi no tā, vai lietotājs rada, komunicē vai saglabā kontaktu, ar Surface Laptop viņš nekavējoties nonāk savā darba plūsmā. To panākt ļauj gan ērta atvēršana un pieteikšanās ar Windows Hello, gan skārienjutīgs ekrāns, precīzs skārienpaliktnis un ērta rakstīšanas pieredze.

Jaunais Surface Laptop 5 modelis ir ar gludu, elegantu korpusu un nodrošina akumulatora darbības ilgumu visas dienas garumā1. Ierīce tagad piedāvā arī Thunderbolt™ 4, un, pateicoties jaunākajai Intel® Evo™ platformai, Surface Laptop 5 ir par vairāk nekā 50% jaudīgāks nekā tā priekšgājējs.

Surface Laptop 5 raksturīgais 3:2 PixelSense displejs ir pieejams 13,5″ vai 15″ variantā, un katrs no tiem ir aprīkots ar Dolby Vision IQ, kas nodrošina izcilu attēla kvalitāti ar spilgtām krāsām un asu kontrastu jebkādos apgaismojuma apstākļos. Skaļruņi ir perfekti noregulēti un ļauj veikt Dolby Atmos 3D telpisko apstrādi2, lai klausītājs pilnībā iegremdētos izvēlētā audio saturā. Frontāli vērstā HD kamera un Studio Microphones ļauj iemūžināt reālistisku attēlu, pielāgojot kameras ekspozīciju jebkādā apgaismojumā.

Sākot ar anodētā alumīnija krāsām3 līdz jaunām funkcijām, Surface Laptop 5 sniedz lietotājiem vēl vairāk no tā, kas viņiem vienmēr paticis šīs sērijas ierīcēs.

Microsoft jaunajās Surface ierīcēs mijiedarbosies mākslīgā intelekta un mākoņa tehnoloģijas

Surface PRO 9

Surface Pro 9 – spilgta āriene un izcila veiktspēja

Surface Pro savulaik bija pirmais savā kategorijā – planšetdators, kas var aizstāt klēpjdatoru, piedāvājot skārienjutīgu, tintes, pilna izmēra precīzu skārienpaliktni un produktīvu tastatūru, kas ir smalki izstrādāta un patīkama pieskārienam.

Jaunais Surface Pro 9 modelis radīts ar augstas kvalitātes alumīnija korpusu skaistu, anodētu krāsu kompozīcijā3. No vienas puses redzams ikoniskais iebūvētais ierīces statīvs, bet no otras puses – 13 collu PixelSense™ Flow displejs.

Jaunākajā iekārtas modelī Surface displejs ir kas vairāk nekā tikai stikla loksne. Tas ir audekls, žurnāls, piezīmju bloks, rediģēšanas laukums un kinoekrāns vienlaikus. Dinamiska pikseļu displejs spēj transformēt lietošanas pieredzi atkarībā no tā, vai ierīce tobrīd gādā par informēšanu, produktivitāti, izklaidi vai saziņu.

Ar līdz pat 120 Hz atsvaidzināšanas intensitāti un plašu krāsu gammu vizuālie stāsti ir maksimāli pietuvināti dzīvei. Zem displeja iebūvēta HD kamera, Omnisonic skaļruņi, virziena mikrofoni un pielāgotā G6 mikroshēma ar taktilajiem signāliem nodrošina jauna līmeņa skārienjutības funkcijas. Kombinācijā ar jauno Microsoft OneNote Ink Focus vai GoodNotes lietotni operētājsistēmai Windows 11, digitālā tinte uz ekrāna ir kā rakstīšana ar pildspalvu uz papīra.

Bez ikoniskā eksterjera Surface Pro stiprā puse vienmēr bijusi veiktspēja. Surface Pro 9 izvēlei piedāvā dažādus procesorus: 12. paaudzes Intel® Core procesoru, kas veidots uz Intel® Evo™ platformas4 ar Thunderbolt™ 4, vai Microsoft SQ®3, ko darbina Qualcomm Snapdragon ar 5G savienojamību5. Jebkurā no šiem variantiem lietotājs saņem to pašu Surface Pro formu, veiktspēju, akumulatora darbības ilgumu visas dienas garumā1 un Secured-Core iespējas. Modeļas versijas izvēle ir atkarīga no lietotājam svarīgāko lietošanas scenāriju kombinācijas un tā, kā viņš vēlas strādāt, radīt un sazināties.

Līdz ar Surface Laptop 5 un Surface Pro 9 Microsoft izziņojis arī Surface Studio 2, Microsoft Design un Image Creator, Microsoft Adaptive Accessories, Microsoft Presenter+ un Microsoft Audio Dock. Lai uzzinātu vairāk par visiem jaunajiem Microsoft produktiem, lūdzu, apmeklējiet Microsoft jaunāko Surface bloga rakstu.

Vairāk ziņu no Microsoft atrodams Microsoft News Center CEE MC.

1 Akumulatora darbības ilgums atšķiras atkarībā no lietojuma, tīkla un funkciju konfigurācijas, signāla stipruma, iestatījumiem un citiem faktoriem. Papildinformāciju skatiet https://aka.ms/SurfaceBatteryPerformance.

2 Nepieciešams Dolby Atmos® kodēts saturs un audio.

3 Krāsas pieejamas tikai atsevišķiem modeļiem. Pieejamās krāsas, izmēri, apdares materiāli un procesori var atšķirties atkarībā no veikala, tirgus un konfigurācijas.

4 Surface Pro 9 ar 12. paaudzes Intel® Core™ procesoriem un 256 GB un lielāku atmiņu ir veidots uz Intel® Evo™ platformas.

5 5G nav pieejams visos reģionos; saderība un veiktspēja ir atkarīga no operatora tīkla, plāna un citiem faktoriem. Papildinformāciju un izcenojumu lūdziet operatoram. 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top