Tehnoloģijas

MicroStrategy pārdos akcijas 500 miljonu USD vērtībā, lai iegādātos bitkoinus

MicroStrategy pārdos akcijas 500 miljonu USD vērtībā, lai iegādātos bitkoinus

ASV kompānija MicroStrategy vērsusies ASV Vērtspapīru un biržas uzraudzības komisijā (SEC) ar lūgumu apstiprināt akciju pārdošanu par 500 miljoniem dolāru, lai palielinātu bitkoinu rezerves.

Dokumentā teikts, ka MicroStrategy jau ir noslēgusi priekšlīgumus ar aģentiem Cowen and Company un BTIG par noteiktā akciju skaita pārdošanu.

“Ieņēmumus no akciju pārdošanas plānojam izmantot korporācijas vispārējiem mērķiem, tostarp bitkoinu iegādei. Mēs nenosakām līdzekļu apjomu, kas tiks novirzīts katram mērķim. Tāpat nenosakām konkrētu mērķi uzglabājamo bitkoinu apjomam un turpināsim sekot līdzi tirgus situācijai iespējamiem kriptovalūtas pirkumiem,” teikts uzņēmuma paziņojumā.

Patlaban MicroStrategy makos glabājas 129 700 BTC. Vidējā cena par kuru tika iepirkti bitkoini ir  30 660 USD. Pēc tirgus sabrukuma uzņēmuma nereģistrētie zaudējumi sasniedza vairāk nekā 900 miljonus USD, kas, iespējams, ir iemesls kāpēc uzņēmuma izpilddirektors Maikls Sailors (Michael Saylor) pemeta savu amatu. Viņa vietu ieņēma Fon Le (Phong Le), kurš paziņoja par nodomu glabāt pirmo kriptovalūtu ilgtermiņā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top