Videokartes

Kompānijas Nvidia izaugsme

nvidiaBitkoini un citi altkoini piedzīvoja lielisku 2017. gadu, arī Nvidia ieguva savu labumu no šī veiksmīgā gada.

Grafikas karšu ražotājs Nvidia bija izcilākais S&P 500 čipu katregorijā. Kopumā Nvidia akciju cena 2017. gadā pieauga par 100%.

CNBC norāda uz Goldman Sachs analītiķa Toshiya Hari prognozi, ka grafikas karšu ražotājiem būs vēl viens veiksmīgs gads akciju tirgū.

Tiek prognozēts, ka pieaugums spēļu nozarē palielinās uzņēmuma akciju cenu par 7%.  Svarīgākais faktors šajā prognozētajā izaugsmē bija 2017. gada decembrī klajā laistā jaunā Titan V videokarte.

Titan V grafikas kartes rezultāti

Pirms Titan V kartes laišanas klajā bija vērojama diezgan liela tās reklāmas kampaņa. Tajā laikā bija iespējams šo karti iegādāties par  3000 ASV dolāriem vai arī pasūtīt vienlaikus divas kartes  Nvidia mājas lapā.

Tajā ir 5,120 CUDA cores, 640 Tensor cores and 12 GB liela atmiņa, tādējādi padarot to par visspēcīgāko līdz šim izstrādāto PC GPU visā pasaulē. Nvidia apgalvo, ka tā ir 9 reizes jaudīgāka nekā tā iepriekšējais modelis Pascal.

Pēc geimeru  domām, rezultāti ir iespaidīgi. Kāds Reddit lietotājs bija ievietojis garu sarakstu ar spēlēm, kuras spēlējot, bija izmantota Titan V karte, visos gadījumos rezultāti bija iespaidīgi.

Nvidia noteiktie ierobežojumi

Nvidia aizliedz GeForce un Titan karšu izmantošanu datu centros visā pasaulē, kriptovalūtas atbalstītājus šīs izmaiņas neskar.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top