Visas ziņas

Peugeot saņēmis franču autožurnāla balvu kā tehniski uzticamāko automobiļu marka

Peugeot saņēmis franču autožurnāla balvu kā tehniski uzticamāko automobiļu marka

Foto: C Joyful/Unsplash.com

Pagājušonedēļ Parīzē tika aizvadīta trīspadsmitā “Grand Prix des Marques” jeb autobūves zīmolu apbalvošanas ceremonija, ko organizē autožurnāls “le Journal de l’Automobile”. Šajā pasākumā Peugeot tika apbalvota kā tehniski uzticamāko automobiļu marka.

Šogad “Journal de l’Automobile” redakcija lēma, ka veselības un ekonomiskās bezprecedenta krīzes apstākļos tradicionālais pētījums, ko organizē aģentūra “Kantar” katra gada maijā, šoreiz jārīko citādi. Līdz ar to šī gada konkurss tika nodēvēts par Covid-19 speciālizlaidumu.

Aptauja tika rīkota šī gada jūlijā, kurā piedalījās pusotrs tūkstotis Francijas iedzīvotāju. Pētījuma rezultāti liecina, ka automobiļa cena kļuvusi vēl noteicošāka patērētāju lēmuma pieņemšanas procesā, tāpat kā spēkrata tehniskā uzticamība, drošības līmenis un ietekme uz vidi. Tādējādi franču žurnāla redakcija nolēma piešķirt balvas trijās kategorijās – uzticamība, drošība un saudzīgums videi.

Attiecībā uz tehnisko uzticamību respondentiem tika uzdots šāds jautājums: “Pēc jūsu domām, kurai automobiļu markai ir vislabākā tehniskā uzticamība?” Vairāk nekā 66 procentos gadījumu aptaujātie nosauca Peugeot marku.

“Esam ļoti pagodināti saņemt pirmo vietu tehniskajā uzticamībā, kas pilnībā atbilst mūsu markas garam. Uzticamība ir daļa no mūsu zīmola DNS jau 210 gadus, un daudzi markas zīmīgākie modeļi Francijas iedzīvotājiem ir bijuši kā simbols tam. Tāpat tas daļēji sakrīt ar mūsu apņemšanos pēdējo gadu laikā virzīties augstākos tirgus segmentos, kur uzticamība un kvalitāte ir viens no svarīgākajiem kritērijiem,” saņemto balvu komentēja Gijoms Kuzī, “Peugeot” izpilddirektors Francijā.

Informāciju sagatavoja velocita.lv

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top