Pasākumi

ARQ Economic & Business Intelligence rīkotājdirektors Žans Pols Fabri PICANTE TECH EUROPE konferencē Prāgā

ARQ Economic & Business Intelligence rīkotājdirektors Žans Pols Fabri

Līdz pat 23 miljardu eiro investīcijas finanšu tehnoloģiju nozarē Eiropā, ARQ Economic & Business Intelligence rīkotājdirektors Žans Pols Fabri uzstāsies ar šo tēmu PICANTE TECH EUROPE konferencē Prāgā

Finanšu tehnoloģiju nozare, kas ietver uzņēmumus, kuri izmanto uz tehnoloģijām balstītas sistēmas, lai tieši nodrošinātu finanšu pakalpojumus un produktus vai padarītu finanšu sistēmu efektīvāku.

Pēdējo gadu laikā finanšu tehnoloģijas nozare piedzīvo strauju attīstību. Nesenie ziņojumi liecina, ka 2018. gada pirmajā pusē investīcijas finanšu tehnoloģijas uzņēmumos Eiropā vien sasniedza 23 miljardus eiro.

Papildus milzīgajai investīciju atdevei, finanšu tehnoloģijas nozare veicina inovāciju attīstību un nodrošina jaunas darbavietas, kā arī risina tādas problēmas kā datu un patērētāju aizsardzības jautājumus un finanšu nestabilitātes vai kibernoziedzības saasināšanās riskus.

Lai risinātu šīs daudznozaru problēmas, politikas veidotāji un likumdevēji Eiropas Savienībā (ES) ir pieņēmuši un paziņojuši par vairākām iniciatīvām, piemēram, par ES iekšējiem maksājumu pakalpojumiem, datu aizsardzību, kopfinansēšanu un reglamentējošiem tiesību aktiem.

Eiropas Komisija 2019. gadā sāka pētījumu, lai analizētu Eiropas dalībnieku problēmas un iespējamos politikas veidošanas pasākumus ES līmenī. Šīs analīzes rezultātā tiek izstrādāti īstermiņa ieteikumi attiecībā uz ES finanšu tehnoloģijas rīcības plāna efektīvu īstenošanu, saskaņotību ar digitālo vienoto tirgu, starptautiskās dimensijas ievērošanu un ieguldījumiem zināšanās, piekļuvi jauniem tirgiem un saziņai. Ilgtermiņa ieteikumi ir atkārtoti realizēt novatorisko pieeju, ko turpmākajos tiesību aktos raksturo otrā maksājumu pakalpojumu direktīva, un izveidot Ieinteresēto pušu forumu, lai apspriestu jaunākās tendences un riskus.

Eiropas tirgus veido 17% no pasaules finanšu tehnoloģijas nozares, līderi ir ASV ar 48%, turpretī Ķīna – 35%. (avots: bankingtech.com).

PICANTE Tech Conference Europe pievērsīsies finanšu tehnoloģijas sektoram ar īpaši aktīvu paneļdiskusiju, kuras nosaukums ir “Finanšu tehnoloģijas attīstība Eiropā”.

Paneļdiskusijā piedalīsies ARQ Economic & Business Intelligence rīkotājdirektors Žans Pols Fabri, kurš diskutēs par ekonomikas un politikas jaunumiem.

Par Žonu Polu Fabri

Žans Pols Fabri ir ARQ Economic & Business Intelligence rīkotājdirektors, kurš pārstāv specializētu struktūrvienību, kas nodarbojas ar ekonomikas plānošanu patērētājiem, uzņēmumiem un politikai. Pašlaik Žans Pols Fabri ir “ARQ Group” galvenais vadītājs blokķēdes un kriptovalūtas jautājumos. Fabri ir specializējies izturētspējas veidošanas stratēģijās un bijis Sadraudzības sekretariāta tehniskais konsultants, kā arī 9 valdību padomnieks 3 kontinentos. Pirms pievienošanās ARQ grupai, Fabri bija Londonas un Helsinku biržas sarakstā iekļautās kriptovalūtas ieguves kompānijas valdes sekretārs. Viņš bija arī darbojās bijušā premjerministra un Maltas Centrālās bankas pārvaldnieka privātajā sekretariātā. Žans Pols Fabri pēc profesijas ir ekonomists, pabeidzis studijas ekonomikā un politekonomikā Maltas Universitātē un Londonas Ekonomikas augstskolā. Viņš ir arī vieslektors Maltas Universitātē.

PICANTE Tech Conference Europe ir paredzēta, lai apvienotu cilvēkus un vairotu zināšanas, nodrošinot lielisku kontaktu veidošanas ekosistēmu un mācīšanās iespējas, uzsvaru liekot uz ērtumu un komunikāciju.  Pēc iepazīšanās ar pasaules klases ekspertiem un satikšanās ar B2B ekosistēmas veidotājiem, visiem konferences apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt kādu glāzi dzēriena un atpūsties, iepazīstot vienam otru.

REĢISTRĒJIETIES ŠEIT vai PĀRLŪKOJIET DARBA KĀRTĪBU/PROGRAMMU! 

Vietu skaits ir ierobežots (iepriekšēja reģistrēšanās – spēkā līdz 30. jūnijam)

Lai iegūtu sīkāku informāciju, apmeklējiet: www.picante.today

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top