Tehnoloģijas

Redmi AirDots 2 austiņas uzreiz kļūst par Top preci

Redmi AirDots 2 2020

Kompānija Xiaomi pirms dažām dienām prezentēja bezvadu austiņas Redmi AirDots 2, kas tagad ir nonākušas kolektīvās finansēšanas stadijā.

Nepieciešamā summa tika savākta gandrīz momentāni, un tikai 2 stundās iepriekšējus pasūtījumus noformēja desmitiem tūkstošu cilvēku, kuri kopumā piekrita pārskaitīt ierīces izveidotāju kontā aptuveni 4,7 milj. dolāru.

Tādus Redmi AirDots 2 panākumus diez vai var saukt par negaidītiem, jo ​​iepriekšējais modelis dažu mēnešu laikā tika izpārdots vairāk nekā 3 miljonus eksemplāru tirāžā. Jaunums pēc nākšanas klajā maksās 14 ASV dolārus.

Austiņām ir 7,2 milimetru skaļruņi, kas – pēc kompānijas paziņotā – piedāvā kvalitatīvāku skaņu visā frekvenču diapazonā. Austiņas atbalsta arī Environment Noise Reduction tehnoloģiju, kas atsijā trokšņus telefonsarunu laikā.

Austiņas atbalsta Bluetooth 5.0, un arī balss asistentu XiaoAI Voice Assistant, kurš saprot daudz dažādas komandas, tostarp – “Atrast manu telefonu”, “Navigācija”, “Ziņojumi WeChat”, “Fotografēšana” un citas.

Darbības laiks ir 4 stundas, un uzlādes futrālis to palielina līdz 12 stundām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top