Tehnoloģijas

Xiaomi izziņo Redmi AirDots 2

Xiaomi Redmi AirDots 2

Foto: Publicitātes foto

Pirms dažiem mēnešiem Xiaomi paziņoja par atjauninātajām Redmi AirDots S austiņām, kas gandrīz ne ar ko neatšķiras no oriģinālā modeļa. Tagad ir paziņots par Redmi AirDots otro versiju, kas atkal gandrīz ne ar ko neatšķiras no S versijas.

Cik ilgi austiņas darbojas?

Tās pašas 4 stundas pilnas uzlādes gadījumā un 12 stundas ar papildu akumulatoru. Nekādu izmaiņu.

Mainīts ārējais izskats?

Nē, tās ir tādas pašas kompaktās TWS austiņas ar nomaināmiem austiņu spilventiņiem. Uzlādes akumulators ir matēts un nav pārāk masīvs – viss kā nākas.

USB Type-С uzlāde?

Tas vēl nav zināms, bet, visticamāk, ir atstāts micro-USB. Precīzi uzzināsim pēc tam, kad austiņas parādīsies kraudfandinga platformā – renderos savienotājs nav redzams.

Kāda būs cena?

Ja noformēsiet iepriekšēju pasūtījumu, ko Xiaomi Youpin atver 22. jūlijā, nāksies samaksāt tikai 11 ASV dolārus – un jau pēc līdzekļu vākšanas mazumtirdzniecības uzsākšanai un sākumam – 14 ASV dolārus.

Bet tās taču ir AirDots S! Vai ir vismaz viena atšķirība?

Viena atšķirība tiešām ir: zīmola balss asistenta XiaoAI atbalsts, kurš atpazīst tikai ķīniešu valodu. Tāpēc, ja kaut kur atrodat AirDots S ar atlaidi un nav lielu ambīciju uz funkcionalitati un skanu – ņemiet nevilcinoties – tās ir identiskas jaunajai versijai, bet tikai bez balss asistenta.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top