Tehnoloģijas

Roberts Kijosaki mudina “lūzerus” iegādāties bitkoinus

Roberts Kijosaki mudina "lūzerus" iegādāties bitkoinu

Populārās grāmatas “Bagātais tētis, nabagais tētis” autors Roberts Kijosaki atkal jau prognozējis globālās ekonomikas krīzi. Šajā situācijā optimālākais risinājums būtu iegādāties neatkarīgus instrumentus – vispirms jau zeltu un bitkoinus.

Tādu paziņojumu Twitter finansists sniedzis arī agrāk. Piemēram – Covid 19 pandēmijas laikā 2020. gadā viņš paziņoja par pasaules finanšu sistēmas, kas balstās uz Amerikas dolāru, drīza sabrukuma neizbēgamību. Pagājušas nedēļas beigās viņš publicēja postu, kurā atgādināja, ka ASV valsts parāds sasniedz 100 triljonus dolāru, bet faktiskā inflācija pārsniedz 16% – nevis 7%, kā ziņo varas iestādes. Turpmāka Federālās rezervju sistēmas diskonta likmes palielināšana ekonomisko situāciju tikai pasliktinās.

Kijosaki par “neveiksminiekiem” uzskata tos investorus, kuri pēdējo 25 gadu laikā pirkuši dolārus. Tagad viņiem vajadzētu nākt pie prāta un pāriet uz bitkoinu, kas nav atkarīgs no ASV finanšu politikas.

Biznesmenis uzskata, ka pašreizējā ciklā BTC – visticamāk – sasniegs apakšu aptuveni pie 17 000 dolāru. Tostarp Kijosaki neizslēdz visnegatīvāko scenāriju, kura gadījumā monēta nokritīsies līdz 10 000 dolāru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top