Tehnoloģijas

Spēles ikvienam: augstas veiktspējas spēļu monitori 24G4XE un 27G4XE par pieņemamu cenu

Spēles ikvienam: augstas veiktspējas spēļu monitori 24G4XE un 27G4XE par pieņemamu cenu
AGON by AOC — viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru1 un IT piederumu zīmoliem iepazīstina ar jaunākajiem G4 sērijas papildinājumiem no sava atzinīgi novērtētā AOC GAMING portfeļa — 23,8 collu (60,5 cm) 24G4XE un 27 collu (68,6 cm) 27G4XE modeļiem. Jaunā G4 sērija, kas tika izlaista šogad, jau ir pieejama tirgū ar pārsteidzošu, Stealth tipa lidmašīnu iedvesmotu dizainu. Sērijā iekļauti Full HD 24G4X un 27G4X modeļi ar regulējamu augstumu, kā arī QHD Q27G4X modelis.

24G4XE un 27G4XE modeļi ir izstrādāti tā, lai apmierinātu to spēlētāju auditoriju, kas meklē kvalitāti par pieņemamu cenu. Monitori ir aprīkoti ar vienkāršu statīva dizainu, vienlaikus saglabājot augstas veiktspējas specifikācijas, piemēram, 180 Hz atsvaidzes intensitāti un līdz 1 ms GtG reakcijas laiku. Tas padara jaunos G4 modeļus daudz pieejamākus, apmierinot pieprasījumu pēc konkurējoša līmeņa spēļu pieredzes par pievilcīgāku cenu.

G4 sērija — pieņemama cena un augstas klases veiktspēja

Šogad izziņotie AGON by AOC G4 sērijas monitori ir jaunākie modeļi un aizstāj iepriekšējos, godalgotos G2 modeļus, kas ir atzinīgi novērtēti par to augsto veiktspēju un lielisko kvalitāti. G4 modeļu sērijai ir jauns, mūsdienīgs dizains melnā krāsā, ko iedvesmojuši Stealth tipa lidmašīnu asie leņķi, un G4 sērija lepojas gan ar korpusa, gan sistēmas atjauninājumiem, saglabājot savu lielisko veiktspēju. Papildu modeļiem ar 144/165 Hz atsvaidzes intensitāti, jaunajiem bāzes monitoriem AOC GAMING portfelī ir 180 Hz atsvaidzes intensitāte, kas uzlabo kustības skaidrību un vienmērīgumu. Iepriekšējie FHD 24G4X un 27G4X, kā arī QHD Q27G4X modeļi ir regulējami augstumā, lai nodrošinātu pareizu ķermeņa pozīciju un ērtu lietojamību.

Spēles ikvienam: augstas veiktspējas spēļu monitori 24G4XE un 27G4XE par pieņemamu cenu

Galvenā atšķirība starp 24G4XE un 27G4XE modeļiem un to diviem priekštečiem ir vienkāršotais statīvs, kas piedāvā regulēšanu slīpumā (-5/23°), lai atbilstu pamata ergonomiskajām vajadzībām, vienlaikus samazinot kopējās izmaksas. Lietotājiem ar citām regulēšanas iespējām (regulējamiem galdiem vai monitora svirām) jaunie 24G4XE un 27G4XE papildina sēriju ar vienkāršākiem statīviem optimālam skatīšanās augstumam par lielisku cenu.

Skaidri un plūstoši attēli lieliskai spēļu pieredzei

Gan 24G4XE, gan 27G4XE saglabā regulējama augstuma specifikācijas, kā arī 23,8 collu un 27 collu displeja izmērus. Katram monitoram ir Fast IPS panelis, kas nodrošina izteiksmīgu Full HD (1920 x 1080) izšķirtspēju. To papildina nevainojama 180 Hz atsvaidzes intensitāte ar līdz pat 1 ms GtG reakcijas laikU netraucētai un plūstošai spēlei. Ar 300 nitu spilgtumu, 1000:1 kontrasta attiecību un HDR10 atbalstu šie monitori atveido spilgtus, reālistiskus attēlus ikkatrā spēlē.

Spēles ikvienam: augstas veiktspējas spēļu monitori 24G4XE un 27G4XE par pieņemamu cenu

Daudzpusībai un iegremdēšanās iespējai

Abi modeļi ir daudzpusīgi, tiem ir trīspusējs bezrāmju dizains, kas lieliski piemērots vairāku monitoru iestatīšanai. Spēlētājiem, kuriem nepieciešama lielāka elastība, abi monitori ir aprīkoti ar VESA 100×100 stiprinājumu iespēju, piestiprinot monitora sviras augstuma un leņķa pielāgošanai. Adaptīvās sinhronizācijas (Adaptive-Sync) atbalsts nodrošina vienmērīgu veiktspēju un mainīgu kadru ātrumu bez defektiem, padarot šos monitorus par lielisku sabiedroto jebkurā spēlē. Turklāt jaunā, intuitīvā OSD izvēlne un vieglā G-Menu programmatūra piedāvā spēlēm piemērotus režīmus un funkcijas, piemēram, viedo krustiņu (Smart Crosshair) vai ēnu kontroli (Shadow Control).

Savienojamība netiek traucēta, abiem modeļiem ir 2x HDMI 2.0 un 1x DP 1.4 ieejas, kā arī 2x 2 W skaļruņi pilnīgai multivides pieredzei. Šīs specifikācijas nodrošina to, ka 24G4XE un 27G4XE monitori spēj ne tikai apmierināt mūsdienu spēļu prasības, bet arī daudzpusīgi pielāgoties dažādām izklaides vajadzībām un ikdienas uzdevumiem.

Spēles ikvienam: augstas veiktspējas spēļu monitori 24G4XE un 27G4XE par pieņemamu cenu

Cena un pieejamība

AOC GAMING 24G4XE un 27G4XE modeļiem ir trīs gadu garantija, un tie būs pieejami no 2024. gada maija par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 159,00 eiro un 189,00 eiro.

1 IDC Quarterly Gaming Tracker — 2023. gada 4. ceturkšņa spēļu monitors

Spēles ikvienam: augstas veiktspējas spēļu monitori 24G4XE un 27G4XE par pieņemamu cenu

Par AOC

AOC, kas dibināts 1967. gadā, ir pasaulē vadošais monitoru un IT aksesuāru zīmols un pasaulē lielākā LCD ražotāja TPV Technology Limited meitasuzņēmums. AOC visaptverošais produktu portfelis nodrošina inovatīvus, ergonomiskus, videi draudzīgus un stilīgus risinājumus gan profesionālām, gan personiskām lietojumprogrammām.

AOC apakšzīmols AGON by AOC piedāvā vienu no spēcīgākajiem augstas veiktspējas spēļu monitoru portfeļiem pasaulē un pilnīgu spēļu piederumu ekosistēmu, kas sagrupēta trīs kategorijās: AOC GAMING domāts galvenajiem spēlētājiem, AGON – sacensību spēlētājiem un AGON PRO – esporta entuziastiem un profesionāliem esporta spēlētājiem. Kopš 2020. gada AGON by AOC ir viens no vadošajiem spēļu monitoru zīmoliem un spēlētāju labākā izvēle visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top