Bez tēmas

Abonēt Tesla autopilotu varēs jau 2021. gada sākumā

Tesla autopilota abonesana 2021. gadā

Foto: David von Diemar / Unsplash.com

Vienreizēja 10 000 $ maksājuma vietā par autopilotu varēs maksāt tāpat kā par mobilo tālruni.
Pilnvērtīgs autopilots nav Tesla automašīnu standarta iespēja – par to nākas piemaksāt. Cena mainās, bet ASV šobrīd tie ir aptuveni 10 000 $. Situācija kļūst komplicētāka tiem, kuri negrasās iegādāties automašīnu īpašumā, bet izmanto līzinga programmu: ASV pēc dažu gadu lietošanas auto var atdot atpakaļ tā dīlerim un pārsēsties citā modelī. Protams, ka maksāt 10 000 $ par savu automašīnu ir viena lieta – un pavisam cita lieta, kad jāmaksā tāda pati summa par automašīnu, kas tiks izmantota vien dažus gadus. Tādēļ jautājums par tik dārgas funkcijas ikmēneša abonementu ir bijis jau sen – taču šķiet, ka drīz vien tas tiks atrisināts.

2021. gada sākumā Tesla piedāvās abonēt autopilotu savām automašīnām. To paziņojis kompānijas vadītājs Īlons Masks (Elon Musk). Tas nozīmē, ka par pilnu Tesla autonomās vadīšanas funkciju klāstu nāksies maksāt tāpat – kā par tālruni vai dzīvokli.

Ikmēneša maksājums par autopilotu ir labs arī tiem, kas vēlētos izmēģināt funkciju pirms tās iegādes kopumā. Būs jāsamaksā tikai par mēnesi, aktīvi jālieto – un lēmums par autopilota pilnvērtīgu iegādāšanos vai neiegādāšanos būs daudz vieglāk pieņemams – nekā balstoties uz kādu pusstundu ilgu dīleru testa braucienu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top