Tehnoloģijas

No Teslas kamerām būs iespējams straumēt video

Tesla live video

Foto: Vlad Tchompalov/Unsplash.com

Tesla elektromobiļos ir daudz kameru, taču pie šīm kamerām nav piekļuves. Situācija drīz var mainīties, un lietotājiem būs tieša piekļuve Tesla kamerām – līdzīgi, kā pie parastām videonovērošanas kamerām. Nevajadzēs skatīties laukā pa logu, lai novērtētu situāciju pie auto – pietiks vien aktivizēt viedtālrunī attiecīgo lietotni un pieslēgties vajadzīgajai elektromobiļa kamerai.

Kāds Twitter lietotājs, kurš, spriežot pēc tajā rakstītā, ļoti labi pārzina ražotāja elektromobiļus – autopilota kodā atradis norādes par to, ka Tesla īpašniekiem nodrošinās tiešu savienojumu ar autonomās braukšanas sistēmas kamerām. Tas tiks realizēts caur viedtālruņa lietotni. Lietotājs atzīmēja, ka video straumēšanai no autopilota kamerām nepieciešams savienojums ar vismaz 30 MB/min lielu ātrumu, proti – nāksies parūpēties par labu interneta ātrumu. Un vēlams ar neierobežotu trafiku, ja būs vēlme bieži pieslēgties pie kamerām.

Netiek paziņots, kad funkcija būs pieejama lietotājiem. Bet Tesla diezgan bieži atjaunina savu automašīnu programmatūru – tāpēc tā var tikt aktivizēta jebkurā brīdī.

 

Avots: Engadget

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top