Ethereum

Vitaļiks Buterins. Uzbrukums Ethereum izmaksāja ap 15 milj. $

Nesenais spamuzbrukums Ethereum tīklam izmaksāja aptuveni 15 milj. $. Par to paziņojis platformas dibinātājs Vitaļiks Buterins.

“Saskaņā ar maniem aprēķiniem, nesenais Ethereum tīkla spams maksāja aptuveni 15 milj. $ (apmēram 5 milj. zaļās tējas, 75 Lamborghini automašīnas, 25 sākotnējā finansējuma piesaistes raundi Coinbase vai 0,9% ICO Telegram)”, – Twitter raksta Vitaļiks Buterins.

Atzīmēsim, ka kriptokopiena sāka celt trauksmi saistībā ar iespējamo spamuzbrukumu pēc tam, kad no jūnija Ethereum tīklā pieauga “gāzes” cena, turklāt transakciju skaits samazinājās no 1,4 milj. diennaktī līdz 500 tūkstošiem.

Iepriekš ziņojām, ka kāds decentralizēto lietojumprogrammu izstrādātājs apsūdzēja tokenu EOS īpašniekus Ethereum tīkla pārslodzes organizēšanā, izmantojot šaubīgus nejaušu tokenu airdropus.

Tomēr EOS izstrādātājs Dens Larimers noliedza šādas apsūdzības, paziņojot, ka ar “spamera” lomu Ethereum pilnībā tiek galā lietojumprogramma CryptoKitties.

Iepriekš Kriptomedia ziņoja, ka saskaņā ar Ethereum līdzdibinātāja Džozefa Ļubina teikto, tīkls gatavojas savas attīstības “otrajai fāzei”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top