Tehnoloģijas

AGON by AOC un Red Bull sadarbība spēļu nozarē turpinās arī 2023. gadā

AGON by AOC un Red Bull sadarbība spēļu nozarē turpinās arī 2023. gadā
AGON by AOC, viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru un IT piederumu zīmoliem, sadarbosies ar Red Bull arī 2023. gadā, lai e-sporta pasaulē piedāvātu kaut ko pavisam aizraujošu. Sadarbība sākās 2019. gadā, un kopš tā laika nepārtraukti gūti panākumi, abiem zīmoliem tiecoties piedāvāt vēl aizraujošākus risinājumus un iespējas spēlētāju kopienai visā pasaulē.

Pagājušā gadā partnerība sponsorēja 519 pasākumus 23 valstīs, nodrošinot 580 AGON by AOC spēļu monitorus e-sporta sacensībām dažādās vietās. Red Bull e-sporta pasākumi 2022. gadā piesaistīja vairāk nekā 100 tūkstošus tiešraides skatītāju klātienē un tiešsaistē. Straumēšanā tika reģistrēti 14,7 miljoni skatījumu, un kopējais skatīšanās laiks bija 432 miljoni minūtes.

Konkurētspējīgi spēļu monitori no AOC GAMING, AGON un AGON PRO produktu klāsta tiks nodrošināti visiem šiem pasākumiem, garantējot dalībniekiem labāko iespējamo sniegumu. AGON PRO sērijas modeļi nodrošina visaugstākās kvalitātes displeju salīdzinājumā ar pārējo AGON by AOC portfeli, un tie paredzēti e-sporta profesionāļiem un entuziastiem. Šie augstās kvalitātes spēļu monitori ir izstrādāti sadarbībā ar profesionālām e-sporta organizācijām, piemēram, labi zināmo G2 e-sporta komandu, lai garantētu efektīvāko iespējamo spēļu pieredzi, kad tai ir tik izšķiroša nozīme, savstarpēji sacenšoties īstām leģendām. 360 Hz atsvaidzes intensitāte, nepārspējami ātrais 0,5 ms reakcijas laiks un zemā ievades aizture šos monitorus padara par īpaši piemērotiem sacensībām.

Cita starpā 2022. gadā trīs turpmāk minētie Red Bull un AGON by AOC sponsorētie e-sporta turnīri ieguva lielu piekrišanu.

– Turnīrs Red Bull Campus Clutch Šis pasaules mēroga Valorant turnīrs ir paredzēts universitāšu studentiem, un 2022. gadā sacensības notika 50 valstīs un 300 universitātēs. Labākās komandas no 400 pasākumiem iekļuva pasaules finālā, kas norisinājās 2022. gada 13.–16. decembrī. Fināls notika Pacaembu stadionā Sanpaulu, Brazīlijā, Northwood komandai no ASV sacenšoties ar Kanādas 07 komandu un uzvarot Campus Clutch turnīrā, kā arī iegūstot galveno balvu €20,000.

– Turnīrs Red Bull Flick Šis ir 2vs2 (divi pret divi) CS:GO turnīrs, amatieru duetiem sacenšoties pret citiem amatieriem vai īpaši uzaicinātiem duetiem, spēlējot dažādās kartēs “Hold the Spot” spēles režīmā. Labākās komandas no 13 valstīm iekļuva pasaules finālā Kopenhāgenā, Dānijā, kas norisinājās 2022. gada 19.–20. novembrī. Finālā viens no amatieru duetiem, Alec “Puteli” Koivanen un Juho “8Juho8” Kankaanpää no Somijas komandas KUUsamo.gg, kļuva par Red Bull Flick uzaicinātajiem čempioniem 2022. gadā un saņēma naudas balvu €20,000.

– Turnīrs Red Bull Solo Q Šis amatieru 1vs1 (viens pret vienu) League of Legends turnīrs notika 18 valstīs, 2022. gada finālam norisinoties 2022. gada 14.–16. oktobrī Manhetenā, Ņujorkā, Ahilleas “SneakyLemon” Natsis uzvarot sacensībās. Joprojām notiek kvalificēšanās šī gada Solo Q, un fināls norisināsies Londonā Mid-Season Invitational (MSI) pasākuma ietvaros 2023. gada 19. maijā, dodot dalībniekiem iespēju noskatīties MSI turnīru klātienē, vienlaikus pašiem sacenšoties.

“AGON by AOC lepojas turpināt 2019. gadā uzsākto partnerību ar Red Bull Esports. Mūsu abpusējā vēlme sacensību spēļu nozarei piedāvāt kaut ko īpašu ir devusi mums iespēju sniegt neaizmirstamu pieredzi gan dalībniekiem, gan faniem. Mēs ar lepnumu turpinām atbalstīt šos prestižos pasākumus, nodrošinot jaunākās displeju tehnoloģijas mūsu spēļu monitoros,” stāsta Anna Stefančika (Anna Stefańczyk), AOC globālā mārketinga vadītāja.

Un tagad viss turpinās ar nākamajiem plānotajiem turnīriem, kas cita starpā 2023. gadā ietver turpmāk minētos.

Red Bull Flick 2023 Finland x AGON by AOC: 2023. gada 22. aprīlis (sestdiena)
Red Bull Solo Q Denmark x AGON by AOC: 2023. gada 29. aprīlis (sestdiena)
Red Bull Solo Q Argentina x AGON by AOC: 2023. gada 6. maijs (sestdiena)

Turklāt Red Bull un AGON by AOC turpina atbalstīt Red Bull Kumite, vienu no prestižākajiem kaujas spēļu pasākumiem.

Pateicoties aizraujošajiem pasākumiem un augstās kvalitātes spēļu monitoriem, Red Bull un AGON by AOC sadarbība noteikti vairos patīkamas sajūtas un enerģiju e-sporta pasaulē arī 2023. gadā. Sekojiet līdzi jaunumiem un sagatavojieties spēlēšanai pavisam citā līmenī!

Par AOC

AOC, kas dibināts 1967. gadā, ir pasaulē vadošais monitoru un IT aksesuāru zīmols un pasaulē lielākā LCD ražotāja TPV Technology Limited meitasuzņēmums. AOC visaptverošais produktu portfelis nodrošina inovatīvus, ergonomiskus, videi draudzīgus un stilīgus risinājumus gan profesionālām, gan personiskām lietojumprogrammām.

AOC apakšzīmols AGON by AOC piedāvā vienu no spēcīgākajiem augstas veiktspējas spēļu monitoru portfeļiem pasaulē un pilnīgu spēļu piederumu ekosistēmu, kas sagrupēta trīs kategorijās: AOC GAMING domāts galvenajiem spēlētājiem, AGON – sacensību spēlētājiem un AGON PRO – esporta entuziastiem un profesionāliem esporta spēlētājiem. Kopš 2020. gada AOC AGON ir viens no vadošajiem spēļu monitoru zīmoliem un spēlētāju labākā izvēle visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top