Tehnoloģijas

Tesla īpašnieki par papildu maksu varēs uzstādīt jaunākos AMD Ryzen procesorus un AMD GPU

AMD procesori un videokartes Teslā

Kompānija Tesla šobrīd elektromobiļus Model Y un Model 3 komplektē ar AMD Ryzen procesoriem un jauniem grafiskajiem procesoriem. Tostarp tiek vēstīts, ka iepriekš izlaisto elektromobiļu īpašnieki savu automašīnu atjaunināšanu varēs veikt 2022. gada otrajā pusē.

Pagājušajā gadā, izlaižot jaunās versijas Tesla Model S un Model X, kompānija apstiprināja, ka tiek izmantots ultramoderns informācijas un izklaides centrs ar veiktspēju Playstation 5 līmenī. Nedaudz vēlāk AMD paziņoja, ka Tesla izmanto nākamās paaudzes Ryzen procesorus kopā ar integrēto grafisko procesoru (GPU).

Pērnā gada novembrī kļuva zināms arī, ka ķīnā ražotā Model Y Performance tiek piegādāta ar AMD Ryzen procesoriem un AMD grafiskajiem procesoriem. Jaunās komponentes automašīnām tika uzstādītas bez papildu paziņojumiem no Tesla. Vēlāk arī klienti no ASV paziņoja, ka Model 3 ir atjaunināta iekārta. Eiropas rezerves daļu katalogā minēts, ka jaunās komponentes tiks uzstādītas arī šī reģiona automašīnām.

Paziņojumu atzinīgi uztvēruši klienti, kuri gaida jauno auto piegādi. Esošajiem mašīnu īpašniekiem ar vecajiem datoriem būs arī iespējams nomainīt esošo iekārtu pret jauno versiju. To ziņo Drive Tesla Canada.

Iepriekš Tesla informācijas un izklaides sistēmas iekārtu atjaunināja par 1500–2000 dolāriem – atkarībā no automašīnā uzstādītā autopilota versijas. Iespējams, ka tiem, kas vēlas uzstādīt AMD Ryzen procesoru un AMD GPU, var būt tomēr augstāka cena.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top