Biržas

Tirgus pētījumu uzņēmumi gadu mijā atzinīgi novērtē Binance pozīciju nostiprināšanos kriptovalūtu tirgū

Tirgus pētījumu uzņēmumi gadu mijā atzinīgi novērtē Binance pozīciju nostiprināšanos kriptovalūtu tirgū

2022. gads parādīja, ka finanšu tirgi ir grūti prognozējama un ļoti sarežģīta nozare, kuras potenciālos attīstības virzienus ir ļoti grūti paredzēt pat ļoti pieredzējušiem investoriem un tirgotājiem. Šādos pārmaiņu periodos ir lietderīgi paskatīties uz notiekošo no malas, ieklausoties neatkarīgu analītiķu un pētnieku atziņās. 2022. gada nogalē un 2023. gada sākumā tika publicēti vairāki pētījumi, kuros cita starpā ir izvērtēts arī starptautiskās kripto platformas Binance tirgus stāvoklis un loma kripto tehnoloģiju sektorā.

Bernstein: Binance šobrīd veido aptuveni 75% no pasaules kriptovalūtu tirgus

Pētījumu kompānijas Bernstein Research analītiķi savā jaunākajā Starptautisko digitālo aktīvu pārskatā 2023 uzsver, ka kriptovalūtu birža Binance ir “maksātspējīga, likvīda un stabila”. To apstiprina arī biržā esošie digitālie aktīvi 55 miljardu ASV dolāru vērtībā, kas ir pārbaudīti. Tāpat pētījumā uzsvērts, ka birža jau ir pierādījusi savu spēju “izturēt liela mēroga līdzekļu aizplūšanas pārbaudi”, kā tas notika, piemēram, 2022. gada 13. decembrī, kad tika izņemti klientu līdzekļi 6 miljardu ASV dolāru apmērā. Pētījumā norādīts, ka Binance tirgus daļa šobrīd veido aptuveni 75% no pasaules kriptovalūtu tirgus.

Bernstein Research ir globālās aktīvu pārvaldības firmas AllianceBernstein Holding L.P. izpētes grupa, kas tiek uzskatīta par vienu no Volstrītas vadošajiem finanšu tirgus izpētes centriem. Plašāk par Bernstein pētījumu.

CryptoQuant: Binance rezerves ir atbilstošas un BNB veido salīdzinoši nelielu uzkrājumu daļu

CryptoQuant ir blokķēdes analīzes platforma, kas investoriem palīdz veidot investīciju stratēģijas, balstoties uz datu izpētē pamatotiem pētījumiem. 2022. gada decembrī CryptoQuant publicēja savu analīzi par Binance BTC rezervju apliecinājuma ziņojumu.

CryptoQuant analītiķi, izmantojot savu metodoloģiju, novērtēja Binance saistības un klientu noguldījumus, secinot, ka abu pušu vērtības atbilst par 99%. Tāpat CryptoQuant pētnieki novērtēja arī Binance ETH un stabilo kriptovalūtu rezerves, secinot, ka visu šo noguldījumu struktūra ir stabila un bez bīstamām “FTX uzvedībai līdzīgām pazīmēm”. Binance rezervju struktūra tika novērtēta kā “tīra”, kas nozīmē, ka BNB kriptovalūta veido salīdzinoši nelielu biržas uzkrājumu daļu.

Plašāk par CryptoQuant pētījumu: Cryptoquant

Arcane Research: Binance ir kriptovalūtu tirgus

Norvēģijā bāzētā digitālo aktīvu pētījumu kompānija Arcane savā gada pārskata ziņojumā

2022. gadu nosauca par “dārgu mācību gadu”. Pētnieki uzsver, ka pēdējā gada laikā kriptovalūtu tirgus tika nopietni satricināts, tomēr vienlaikus analītiķi atzīst, ka nozarē ir arī uzņēmumi, kuri šo gadu noslēdz kā uzvarētāji, un viens no tiem ir Binance.

Arcane Research eksperti secina: ja vērtējam kriptovalūtu tirgu pēc tirdzniecības aktivitātes, tad “Binance šobrīd ir kriptovalūtu tirgus”, norādot uz Binance ārkārtīgi spēcīgajām pozīcijām un tirgus dominanci. Tāpat pētījumā uzsvērta Binance stabilās monētas BUSD nostiprināšanās stabilo monētu tirgū un Binance “izņēmuma situācija” nodarbinātības politikas jomā. Kamēr nozares uzņēmumi savus darbiniekus atlaida, Binance turpināja kāpināt darbinieku skaitu, kas šobrīd jau pārsniedz 7500.

Plašāk par Arcane pētījumu: Ctfassets.

Papildu informācijai:  Polina Brotjē, Binance pārstāve Latvijā. E-pasts: [email protected]

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top