Biržas

Biržas Bitfinex tehniskais direktors pastāstījis par pirmajiem Lightning Network ieviešanas rezultātiem

Saskaņā ar platformas Bitfinex tehniskā direktora Paolo Ardonio datiem – pirmā nedēļa pēc maksājumu ieviešanas, izmantojot Lightning tīklu, ir bijusi veiksmīga.

Atgādinām – decembra sākumā tika saņemta informācija, ka tirdzniecības platforma sāk apstrādāt bitkoina transakcijas, izmantojot Lightning Network. Biržas tehniskais direktors Twitter apstiprinājis LN aktivizēšanu un atzīmējis, ka tas būs labākais veids lielākās kriptovalūtas nosūtīšanai un saņemšanai.

Ardonio šonedēļ pastāstīja par pirmajiem maksājumu ieviešanas rezultātiem, izmantojot Lightning tīklu. Viņš paziņoja, ka, ja ņem vērā datus līdz 9. decembrim ieskaitot, tad birža Bitfinex ir apstrādājusi vairāk nekā 800 operāciju ar bitkoinu, izmantojot LN tīklu.

Lielākā daļa transakciju (600) tika īstenotas kā līdzekļu iemaksāšana platformā. Kopumā pēc nedēļas galarezultātiem tirdzniecības platforma caur Lightning Network ir pieņēmusi vairāk nekā septiņus bitkoinus.

Top menedžeris ir pārliecināts, ka turpmāk tīkla izmantošanas apjomi pieaugs, pateicoties LN zemajām operāciju izmaksām darījumu apstrādē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top