Pasākumi

Blockchain Life 2024 pārspēj rekordu: lielā pieprasījuma dēļ pasākuma telpa paplašināta par trešdaļu

Blockchain Life Forum 2024

12. starptautiskais forums “Blockchain Life 2024”, kas veltīts Web3, kriptovalūtām un mainingam, norisināsies Dubaijas pasākumu norises vietā Festival Arena. Lai uzņemtu 8000 dalībnieku no 120 valstīm, šo pasākuma telpu nācās paplašināt līdz vairāk nekā 11 000 kvadrātmetriem.

“Tas nav pārsteigums. Ja atverat CoinMarketCap 100 lielāko monētu sarakstu, jūs varat redzēt, ka puse no šajā reitingā iekļautajiem projektiem ir mūsu lektoru rindās, un tie ir tieši dibinātāji un C līmeņa uzņēmumi. Šoreiz mēs atkal uzstādīsim dalībnieku rekordu, pulcējot vairāk nekā 8000 cilvēku. Un saskaņā ar izaugsmes dinamiku mēs gatavojamies tam, ka šis skaitlis varētu pārsniegt 10 000.” – “Blockchain Life 2024” galvenais organizators.

Šī ir vienīgā iespēja dzirdēt aktuālu tirgus analīzi no tādiem milžiem kā Tron dibinātājs Džastins Sans vai Tether vadītājs Paolo Ardoino un daudzi citi

Grandiozs divu dienu tīklošanās un pieredzes gūšanas noslēgums būs leģendārā AfterParty klubā SKY2.0. Ballītē piedalīsies vairāk nekā 1400 nozares līderu, tostarp foruma lektori, un īpašais viesis būs pasaules hitu autors Alan Walker ar dzīvo uzstāšanos!

Iegādājieties biļetes, izmantojot akcijas kodu Kriptomedia, lai saņemtu 10% atlaidi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top