Pasākumi

Dubaijā noslēdzies “Blockchain Life 2024” forums

Noslēdzies "Blockchain Life 2024" Dubaijā

Dubaijā ir noslēdzies 12. Blockchain Life forums, kas ir viena no nozīmīgākajām pasaules kriptovalūtu līderu tikšanās vietām, pulcējot rekordlielu apmeklētāju skaitu no 120 valstīm, lai gan Dubaijā plosījās vēl nebijusi vētra.

Kriptovalūtas nozares pārstāvjiem vienmēr ir bijusi raksturīga vienotība un pēdējā gadsimta lielākie plūdi Dubaijā netraucēja 10 162 dalībniekiem tikties ilgi gaidītajā Blockchain Life 2024 pasākumā, lai gan foruma otrā diena tika pārcelta. Lieki piebilst, ka atmosfēra norises vietā bija neaprakstāma – gaisā virmoja īpaša vienotība.

Noslēdzies "Blockchain Life 2024" Dubaijā

Visa pasākuma laikā kripto kopiena piedalījās diskusijās, veidoja vērtīgus kontaktus un darījumus. Uz divām foruma skatuvēm uzstājās vairāk nekā 160 pazīstami runātāji un nozares līderi, tostarp Binance, Chainlink, Tron, Bybit, OKX, DFINITY, Ledger vadītāji, Animoca Brands, Ton, Cardano, Singularity Net, LayerZero, Tether, Ripple, Trust Wallet un citi uzņēmumi.

Noslēdzies "Blockchain Life 2024" Dubaijā

Izstādē bija 133 stendi, padarot foruma izstādi par lielāko Web3 izstādi 2024. gadā. Savus pakalpojumus un produktus prezentēja tādi tirgus giganti kā OKX, HTX, Bybit, Bitget, BingX, Listing.Help un Uminers. Tas ļāva dalībniekiem klātienē iepazīt jaunākās tehnoloģijas un inovācijas, kas veido ekosistēmu.

Šogad mēs sasniedzām rekordu – 10 162 apmeklētāji. Viņi zina, ka pašreizējā tirgus izaugsme ir tikai sākums. Nākamais vilnis tuvojas, tāpēc vadošie projekti, insideri un fondi ir pulcējušies Blockchain Life forumā, lai veiktu sagatavošanās darbus. Tagad mēs gatavojamies vēsturiskam “buļļu tirgum”, kas paliks atmiņā uz daudziem gadiem,” komentēja Blockchain Life organizators Sergejs Hitrovs.

Noslēdzies "Blockchain Life 2024" Dubaijā

Foruma noslēgumā dalībniekus sagaidīja leģendāra AfterParty vienā no labākajiem klubiem pasaulē. Daudzas stundas notika neformāla komunikācija starp premium klases auditoriju, kas norisinājās visaptverošā formātā. Pasākuma kulminācija bija pasaulslavenā hitu izpildītāja Alan Walker koncerts. Alan Walker ar saviem topu virsotnēs esošajiem hitiem aizrāva vairāk nekā 1400 apmeklētāju, spilgti demonstrējot pasākuma iespaidīgo globālo vērienu.

Noslēdzies "Blockchain Life 2024" Dubaijā

 

Tuvojas 13. Blockchain Life, kas notiks 2024. gada 22.-23. oktobrī, sniedzot dalībniekiem iespēju parādīt savus sasniegumus un likt pamatus nākotnes panākumiem.

Sākusies biļešu iepriekšpārdošana un pirmās cenas sponsoru pieteikšanās – vairāk informācijas.

Blockchain Life 2024 organizatori – Listing.Help, Jets.Capital
Blockchain Life 2024 ģenerālsponsors un oficiālā AfterParty – Uminers.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top