Tehnoloģijas

BMW elektroauto nākotne: BMW Vision Neue Klasse

BMW elektroauto nākotne: BMW Vision Neue Klasse

BMW sper inovatīvu soli automobiļu nākotnē, prezentējot jauno BMW Vision Neue Klasse – revolucionāra dizaina, inovatīvu elektrisko automobili, kas ienāks tirgū jau 2025. gadā, piedāvājot ieskatu nākamajā BMW paaudzē. Šis automobilis nodrošina ne tikai unikālu brauciena pieredzi, bet katrā tā ražošanas procesa solī ir domāts par vides ilgtspēju.

Moderns un efektīvs dzinējs 

BMW Vision Neue Klasse zem glītās virsbūves var lepoties ar jaudīgu, pilnībā elektrisku dzinēju, kas aprīkots ar sestās paaudzes BMW eDrive tehnoloģiju. Šis jaudīgais automobiļa dzinējs sola ievērojamus veiktspējas uzlabojumus, ne tikai palielinot nobraukuma iespējas par 30 %, bet arī garantējot par 30 % ātrāku uzlādi, kā rezultātā automobiļa kopējā energoefektivitāte palielināsies par 25 %. Šī inovatīvā tehnoloģija apvieno BMW raksturīgo braukšanas prieku ar dabai draudzīgu pārvietošanos.

BMW elektroauto nākotne: BMW Vision Neue Klasse

Ekskluzīvs dizains un ilgtspējīgi materiāli

BMW Vision Neue Klasse eksterjers iemieso BMW izteiksmīgumu – spēcīgas riteņu arkas un drosmīgas priekšējās restes jeb “haizivs deguns” ir kā interpretācija BMW raksturīgajiem dizaina elementiem. Automobiļa virsbūve ir pārklāta ar eleganto, dzeltenīga toņa “Joyous bright” krāsa, kas atspoguļo automobiļa pozitīvo un uz nākotni orientēto personību. Šī krāsu izvēle, kopā ar otrreizējo izejvielu izmantošanu un samazināto materiālu daudzveidību, padara Neue Klasse par videi draudzīgu automobili.

BMW elektroauto nākotne: BMW Vision Neue Klasse

Mūsdienīgā, pilnībā elektriskā transportlīdzekļa uzbūve paver arī jaunas iespējas interjera dizainā. BMW Vision Neue Klasse interjers ir moderns un tālredzīgs, ar gaiša auduma materiāliem un digitāliem vadības elementiem. Ērtie automobiļa sēdekļi nodrošina plašāku vietu kājām aizmugurējā salonā, kur pasažieri var baudīt plašumu, ko rada divas atsevišķas sēdvietas. Ņemot vērā, ka automobiļa interjers nesatur dekoratīvus hroma vai ādas elementus, tas nodrošina, ka šis modelis ir īpaši dabai draudzīgs, jo ražošanas procesā tiek radītas mazāk oglekļa dioksīda emisijas.

BMW elektroauto nākotne: BMW Vision Neue Klasse

Unikāla, digitāla braukšanas pieredze

BMW Neue Klasse analogās vadības ierīces ir samazinātas līdz minimumam, bet tajā pat laikā, tās piedāvā unikālu digitālo lietotāja pieredzi. Automobiļa vadība notiek, izmantojot BMW Panoramic Vision, centrālo ekrānu un multifunkciju pogas uz stūres, samazinot nepieciešamību pēc analogiem vadības elementiem. Lai braukšana būtu īpaši ērta, nākamās paaudzes iDrive ļauj lietotājiem viegli kontrolēt automobili, izmantojot BMW Intelligent Personal Assistant balss vadības ierīci. 

BMW elektroauto nākotne: BMW Vision Neue Klasse

Ceļā uz ilgtspējīgu nākotni

BMW ir apņēmības pilns samazināt oglekļa emisiju radīto apjomu, kas rodas ražošanas procesā un automobiļu lietošanas laikā. Arī jaunais BMW Vision Neue Klasse ir apliecinājums tam, ka BMW strādā pie tā, lai šo ietekmi mazinātu un kļūtu par dabai draudzīgu uzņēmumu. Šis automobilis iezīmē jaunu automobiļu laikmetu, kas bagātināts ar digitālu pieredzi, nulle emisijām un ilgtspējīgu nākotni. 

Lai uzzinātu vairāk informācijas un klātienē iepazītos ar BMW Vision Neue Klasse, starptautiskajā auto izstādē IAA Mobility 2023 Minhenē šis revolucionārais nākotnes automobilis tiks pirmo reizi prezentēts publiski. 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top