Visas ziņas

BMW grupa atkal kļuvusi par populārāko darba devēju

 

BMW grupa atkal kļuvusi par populārāko darba devēju

BMW grupa ir nosaukta par pievilcīgāko darba devēju pasaulē autoražošanas jomā, atkal ieņemot pirmo vietu Jauno profesionāļu barometrā 2020 (Young Professionals Barometer 2020). BMW valdes locekle Ilka Horstmeiere: “Tas, ka esam ļoti pievilcīgs darba devējs, mums palīdz piesaistīt labākos talantus.”

BMW grupa Vācijā jau no 2013.gada veiksmīgi ir nosargājusi savu pirmo vietu Trendences jauno profesionāļu barometrā (Trendence Young Professionals Barometer) un 2020.gadā atrodas virsotnē jau devīto gadu pēc kārtas. Tāpat vairākums Vācijas studentu šogad atzīmēja BMW grupu starp labākajām kompānijām, tādā veidā ierindojot BMW grupu otrajā vietā biznesa kategorijā Trendences universitātes beidzēju barometrā 2020 (Trendence Graduate Barometer 2020).

BMW grupa ieguva ceturto vietu inženierzinātnes kategorijā un sesto vietu starp jaunajiem IT talantiem, tādā veidā kļūstot par pievilcīgāko autoražošanas uzņēmumu IT jomas absolventu vidū. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu BMW grupa ir pakāpusies par vienu vietu Trendences absolventu barometrā (Trendence School Leaver Barometer) un šobrīd ieņem ceturto vietu.

“Mūsu mērķis ir piesaistīt labākos talantus jau tā pārpildītajā tirgū. Uztvere kā labākajam darba devējam, it īpaši jauno talantu un studentu acīs, ir viens no veiksmes faktoriem. Mūsu apmācības un attīstības iespējas, elastīgais darba piedāvājums un, galvenokārt, iespēja strādāt dažādās komandās pie ilgtspējības un nākotnes mobilitātes padara mūsu uzņēmumu par pievilcīgu darba vietu,” saka Ilka Horstmeiere, par cilvēkresursiem atbildīgā BMW valdes locekle un darba attiecību direktore.

Tāpat arī “Universum” veiktajā globālajā pētījumā BMW grupa ieņem ceturto vietu IT un inženierzinātnes kategorijā, paliekot tikai aiz tādiem uzņēmumiem kā Google, Microsoft un Apple. BMW grupa biznesa studentu vidū ir pievilcīgākais automobiļu ražotājs pasaulē, tādā veidā saglabājot savu vadošo pozīciju starp pasaules automobiļu ražotājiem visās disciplīnās.

BMW Grupa

Ar tai piederošajiem četriem zīmoliem BMW, MINI, Rolls-Royce un BMW Motorrad, BMW grupa ir pasaules vadošais premium klases automašīnu un motociklu ražotājs, kā arī nodrošina premium finanšu un mobilitātes pakalpojumus. BMW grupas ražošanas tīklā ietilpst 31 ražotne un montāžas telpas 15 valstīs; kompānijai ir tirdzniecības tīkls, kuru veido vairāk kā 140 valstis. 2019.gadā BMW grupa pārdeva vairāk kā 2.5 miljonus pasažieru transporta līdzekļus un vairāk kā 175 000 motociklus visā pasaulē. BMW grupas veiksme vienmēr ir balstījusies ilgtermiņa domāšanā un atbildīgā rīcībā. Tādēļ kā daļu no stratēģijas kompānija ir izveidojusi ekoloģisko un sociālo ilgtspējību visā vērtību ķēdē, visaptverošu atbildību par produktu un skaidru apņemšanos saglabāt resursus.

Par “Inchcape Motors Latvia”

Oficiālais BMW, BMW Motorrad, Ford, Mazda, Jaguar un Land Rover pārstāvis Latvijā jau vairāk nekā desmit gadus. 2017.gadā uzņēmums saņēma “Ilgtspējas indeksa” sudraba kategorijas atzinību, kļūstot par pirmo un līdz šim vienīgo uzņēmumu auto nozarē Latvijā, kurš saņēmis šo apbalvojumu. Pasaulē “Inchcape” ir viens no vadošajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas pārstāvēts 32 valstīs un nodarbina vairāk nekā 18 000 darbinieku.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top