Tehnoloģijas

BMW iX pārsegu varēs atvērt tikai apkopes centra tehniskais personāls?

Dzinēja pārsegu varēs atvēret tikai pie dīleraBMW iX

Atcerieties laikus, kad varējāt droši noņemt viedtālruņa aizmugurējo vāciņu, izņemt akumulatoru un ievietot atpakaļ to uzlādētu? Tie laiki jau ir pagājuši. Un šķiet, ka viss iet uz to, ka arī automobiļu ražotāji drīzumā liegs automašīnas īpašniekiem piekļuvi noteiktām auto detaļām.

Šobrīd jaunās BMW Ix automašīnas īpašniekiem ir liegta piekļuve motora nodalījumam. Gazeta par to raksta, atsaucoties uz automašīnu tirgotājiem, kuri par to brīdina potenciālos pircējus.

BMW pat konstruktīvā līmenī ir radījis šo automašīnu tā, lai autoīpašniekam būtu pēc iespējas mazāk iespējas piekļūt automašīnas agregātiem. Piemēram, automašīnas vējstikla tīrīšanas šķidruma tvertnes kakls ir noslēgts ar vāciņu, un pārsega atvēršanas rokturis autovadītājam nav pieejams.

Tikai apkopes centra tehniskajam personāls varēs piekļūt automašīnas pārsega atvēršanas rokturim un elektronikai, kas atrodas zem pārsega.

Autoīpašnieka piekļuve motora nodalījumam ir ierobežota, lai pasargātu viņu no saskares ar augstsprieguma kabeļiem un to komponentēm, un nodrošinātu pēc iespējas lielāku aizsardzību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top