Visas ziņas

BMW Latvija 200 000. BMW i3 atzīmē ar īsfilmu sēriju (Video)

BMW Latvija 200 000. BMW i3 atzīmē ar īsfilmu sēriju
Gandrīz 7 gadus pēc tā ienākšanas tirgū, bez emisiju un tīri elektriski darbināmais BMW i3 turpina būt augsti pieprasīts. Pagājušā gada nogalē no BMW grupas Leipcigas rūpnīcas konveijera gandrīz pilnīgā klusumā nobrauca divi simti tūkstošais BMW i3. Atzīmējot šo sasniegumu, BMW Latvija nolēma izveidot īsfilmu sēriju, kurā iepazīstinās ar BMW i3 lietotājiem Latvijā.

Šajās īsfilmās BMW i3 īpašnieki un lietotāji atklās savu pieredzi ar elektrisko premium spēkratu un to, kādēļ izvēlējušies tieši BMW i3. Pirmajā no tām iepazīstināsim ar Gvido un viņa ģimeni, kas savu elektroauto izmanto ne vien pilsētai, bet arī aktīvai atpūtai ārpus tās. Jāatzīmē, ka BMW oficiālais pārstāvis Latvijā – Inchcape Motors Latvia – kopš 2014.gada Latvijā ir pārdevis vairāk nekā 50 jaunus BMW i3 un BMW i3s, no kuriem deviņi klientiem tika piegādāti 2020.gadā.

BMW i3 tika attīstīts kā revolucionārs transporta līdzeklis urbānās vides individuālajai mobilitātei. Ar BMW i3 BMW grupa radīja būtisku impulsu izmaiņām pilsētas iekšējā transportā, tas iedvesmoja arī citus auto ražotājus pievērst uzmanību elektriskajai mobilitātei. Šobrīd BMW i3 ir ne tikai labāk pārdotā premium automašīna savā segmentā, bet arī pasaulē pazīstama kā simbols braukšanai bez emisijām gan pilsētā, gan ārpus tās.

Balstoties uz 2019.gada Vācijas automašīnu kluba (ADAC) pētījumu, klienti vēlas gūt ne tikai ekoloģisku labumu, bet arī ekonomisku labumu. Balstoties uz aprēķiniem, kopējās BMW i3 vai BMW i3s izmaksas ir par 20% mazākas nekā BMW modeļiem ar iekšdedzes dzinēju, kurus iespējams salīdzināt pēc motora veiktspējas un aprīkojuma. Šajā aprēķinā tika ņemti vērā visi izdevumi – transportlīdzekļa iegāde, darbība un nolietojums (5 gadu lietošanas periodā un ar nobraukumu 75 000 kilometri).

Papildus tam BMW i3 pārstāv jaunu izpratni par premium mobilitāti, kuru spēcīgi raksturo ilgtspējība un veido tīri elektriskā piedziņa. Tā jumts ir izgatavots no BMW grupas Leipcigas ražotnē pārstrādāta CFRP. Tā ārējās plastmasas krāsošana prasa par 75% mazāk enerģijas un par 70% mazāk ūdens salīdzinājumā ar parastajiem procesiem.

25% no termoplastikas ārējās daļas materiāliem ir izgatavoti no pārstrādātiem vai atjaunotiem resursiem. Liela daļa no salona detaļām ir izgatavota no atjaunotām izejvielām vai pārstrādātiem materiāliem. BMW i3 ražošana BMW grupas Leipcigas ražotnē ir 100% CO2 neitrāla. Vēja turbīnas ražošanas telpām nodrošina vajadzīgo elektroenerģiju.

BMW grupa

Ar tai piederošajiem četriem zīmoliem BMW, MINI, Rolls-Royce un BMW Motorrad, BMW grupa ir pasaules vadošais premium klases automašīnu un motociklu ražotājs, kā arī nodrošina premium finanšu un mobilitātes pakalpojumus. BMW grupas ražošanas tīklā ietilpst 31 ražotne un montāžas telpas 15 valstīs; kompānijai ir tirdzniecības tīkls, kuru veido vairāk kā 140 valstis. 2019.gadā BMW grupa pārdeva vairāk kā 2.5 miljonus pasažieru transporta līdzekļus un vairāk kā 175 000 motociklus visā pasaulē. BMW grupas veiksme vienmēr ir balstījusies ilgtermiņa domāšanā un atbildīgā rīcībā. Tādēļ kā daļu no stratēģijas kompānija ir izveidojusi ekoloģisko un sociālo ilgtspējību visā vērtību ķēdē, visaptverošu atbildību par produktu un skaidru apņemšanos saglabāt resursus.

Par “Inchcape Motors Latvia”

Oficiālais BMW, BMW Motorrad, Ford, Mazda, Jaguar un Land Rover pārstāvis Latvijā jau vairāk nekā desmit gadus. 2017.gadā uzņēmums saņēma “Ilgtspējas indeksa” sudraba kategorijas atzinību, kļūstot par pirmo un līdz šim vienīgo uzņēmumu auto nozarē Latvijā, kurš saņēmis šo apbalvojumu. Pasaulē “Inchcape” ir viens no vadošajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas pārstāvēts 32 valstīs un nodarbina vairāk nekā 18 000 darbinieku.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top