Pasākumi

“Buļļu skrējiena” priekšvakarā Dubaijā norisināsies forums “Blockchain Life 2024”

“Blockchain Life 2024” notiks Dubaijā, “buļļu skrējiena" priekšvakarā

Leģendārais forums Blockchain Life 2024 atgriezīsies Dubaijā jau 22.-23. oktobrī. Tā kā Dubaija kļūst par pasaules kripto uzņēmumu centru, Blockchain Life 2024 neapšaubāmi būs šī gada centrālais notikums, kas pulcēs galvenos nozares dalībniekus no visas pasaules.

Buļļu tirgus cikls jau ir sācies, taču ilgi gaidītais izaugsmes maksimums vēl tikai priekšā, tāpēc foruma dalībniekiem būs lieliska iespēja šajā ienesīgajā periodā maksimāli palielināt savu peļņu. Forumā tiksies vairāk nekā 10 000 cilvēku no 120 valstīm, lai uzklausītu atziņas, dibinātu noderīgus kontaktus un izpētītu aktuālās investīciju iespējas.

Divu dienu laikā nozares eksperti, nozares līderi un ietekmīgas personas dalīsies ar savām atziņām un stratēģijām strauji augošajā tirgū.

Papildus paneļdiskusijām Blockchain Life 2024 apmeklētājus gaidīs inovatīva izstāžu zona, kurā nozares vadošie uzņēmumi prezentēs savus jaunākos produktus, pakalpojumus un tehnoloģijas.

Kā vienmēr VIP biļešu īpašnieki un runātāji varēs piedalīties leģendārajā Blockchain Life AfterParty. Neformāla tīklošanās “all-inclusive” formātā tradicionāli ir spilgta pasākuma kulminācija, kas vainagojas ar noderīgu kontaktu iegušanu.

Iegādājieties Early bird biļetes izmantojot papildus 10% atlaidi ar kodu Kriptomedia.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top