Pasākumi

Coinadvice Blockchain & Fintech konference

Coinadvice Blockchain & Fintech konference
CoinAdvice Blockchain & Fintech konference ir visā pasaulē zināms pasākums, kas ir veltīts blokķēdes, finanšu, AI, IOT tehnoloģijām un kriptovalūtas jomai, un, kura mērķis ir radīt pārmaiņas finanšu nozarē, demonstrējot jaunās iespējas biznesa līderiem un uzņēmējiem no visas pasaules. Trīs dienu pasākumā ir paredzētas būtisku tēmu apspriedes un semināri par blokķēdes tehnoloģiju, kuros piedalīsies vadošie nozares speciālisti, tāpat būs iespēja iepazīties ar jaunajiem zīmoliem, dažādiem produktiem un pakalpojumiem, kas ir saistīti ar blokķēdes, finanšu, AI un IOT tehnoloģiju jomu un sāk iegūt zināmu uzticamību.

Konference notiks no 30. jūnija līdz 2. jūlijam Bangokas vismodernākās viesnīcas Athenee konferenču zālē. Pasākuma galvenais mērķis ir palīdzēt veidot ciešākus biznesa kontaktus ar pazīstamākajiem influenceriem, filantropiem, valdības pārstāvjiem, politikas veidotājiem, blokķēdes tehnoloģijas veidotājiem, jaunizveidotajiem IOT, AI, finanšu tehnoloģijas uzņēmumiem un citiem daudzsološiem jaunajiem uzņēmumiem visā pasaulē.
Pirmā CoinAdvice Blockchain konference bija satriecoša! Konferencē piedalījās liels skaits delegātu no dažādām valstīm, padarot to par vienu no spilgtākajiem notikumiem visa pasaulē.

Konferences norises vieta

Konferences darba kārtība šoreiz būs sekojoša:
• 1. dienā uzmanība tiks pievērsta blokķēdes, finanšu, IOT, AI tehnoloģijai, valdību un privāto sektoru lomai.
• 2.dienā uzstāsies pazīstami runātāji, lai apspriestu potenciālās DLT struktūras un to pielietojumus dažādās jomās.
• 3.dienā norisināsies izglītojošs mācību kurss par blokķēdes tehnoloģiju.

Konferencē piedalīsies vairāk nekā 50 plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, ieguldījumu fondi, nozares līderi, ideju laboratorijas, ģimenes biroji, riska kapitāla investori, institucionālie, privātie investori un universitātes studenti. Pasākumā galvenā uzmanība tiks pievērsta AI, finanšu, IOT tehnoloģijām, kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas jomai.

CoinAdvice Blockchain & Fintech 2019 konferences tēma ir “Blokķēdes, finanšu, IOT un AI tehnoloģiju nākotnes redzējums 2019. gadā”.

Konferencē ir paredzēta:
• 3 dienu lieliska satura pasākuma programma, ar iespēju veidot biznesa kontaktus Bangokas viesnīcā Athenee;
• 15+ jauno uzņēmumu dalība;
• 50 +blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas nozares influenceru dalība;
• 45+ konferences runātāji- uzņēmēji no blokķēdes, kriptovalūtas, finanšu tehnoloģijas, IOT, AI jomām, vīzionāri, pasaules biznesa līderi un globālie inovātori;
• 500+ dalībnieki – eksperti, uzņēmēji, entuziasti, vadītāji, investori, politikas veidotāji un universitātes studenti;
• 20+ izstādes dalībnieki – demonstrēs starptautiskus projektus, inovatīvas idejas un jaunākās tendences blokķēdes tehnoloģijas jomā;
• 25+ investori un riska ieguldītāji;
• 50+ mediju partneri.

Konferencē piedalīsies pasaules ietekmīgākie runātāji

Konferencē piedalīsies pasaules ietekmīgākie runātāji, no kuriem daži ir pasaules mēroga inovātori progresīvo blokķēdes, finanšu, AI un IOT tehnoloģiju jomās. Konferences darba kārtībā ir paredzētas vairākas diskusijas, tostarp: – iepazīšanās ar revolucionāriem uzņēmumiem, kas atrodas CoinMarketCap sarakstā, tāpat uzmanība tiks pievērsta jautājumiem, kas skar digitālo aktīvu un kriptovalūtas jomas nākotnes izredzes, mākslīgo intelektu, IOT tehnoloģiju un valstīm, kas atbalsta blokķēdes, AI, un IOT tehnoloģijas.

Konferencei ir lieliski izstrādāta darba kārtība, kurā piedalīsies kriptovalūtas jomas atbalstītāji, kas prezentēs savas ekosistēmas. Būs iespēja uzzināt nozīmīgu un interesantu informāciju. Konferencē piedalīsies C līmeņa finanšu pakalpojumu un uzņēmumu tehnoloģiju vadītāji, mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzēji, revolucionāru jaunizveidoto uzņēmumu vadītāji, valdības pārtāvji, politikas veidotāji, riska kapitāla fondu pārstāvji, lietojumprogrammu izstrādātāji, investori, plašsaziņas līdzekļu pārstāvji un daudzi citi.

CoinAdvice Blockchain & Fintech konferencē būs paredzēta īpaša biznesa kontaktu veidošanas zona, kurā jauno uzņēmumu pārstāvji varēs tikties ar konferences runātājiem, ieguldījumu fondu pārstāvjiem, riska kapitāla uzņēmumiem un ģimenes birojiem.
Visbeidzot, taču ne mazāk svarīgi ir tas, ka konferencē ir paredzēta bagātīga kontaktu veidošanas programma, sākot no pēckonferences pieņemšanas pasākuma līdz privātām VIP tikšanās iespējām, kas būs nozīmīgas partnerības veidošanai biznesa attīstībai.
Ja vēlaties aktīvi piedalīties šajā konferencē, CoinAdvice komanda būs iepriecināta ar jums sazināties. Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti pasākuma sponsorēšanā, vēlaties uzstāties konferencē vai jūs interesē šīs abas iespējas.

Partnerība un sponsorēšana: info@coinadvice.org
Biļetes ir pieejamas: CoinAdvice.events

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top